Dijital Platformlarİnternet

YouTube 1 Yıl Ücretsiz Premium Üyelik!

15 Şubat 2005 tarihinde kurulan video paylaşım ve sosyal medya platformu YouTube, 2006 yılının Ekim ayında Google tarafında satın alınmıştı.

YouTube 1 Yıl Ücretsiz!

Uygulama geçtiğimiz günlerde Premium üyeliği 1 sene boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir fırsat sundu. Platform, Premium’u ”reklamsız ve internetsiz” kullanım vaadiyle 2018’de yayın hayatına başlamıştı. Premium üyeliğe sunulan reklamsız video izleyebilme, You-Tube Müzik uygulamasında arka planda müzik dinleyebilme, çalma listeleri oluşturabilme, özel You-Tube Originals içeriklerine erişebilme, istenilen videoları indirebilme gibi özelliklerle oldukça ilgi çekmişti.

Şimdilerde YouTube’da eskiye oranla daha sık reklam çıkması sebebiyle, Premium üyelik almadan uygulamayı kullanmak zorlaştı. Video paylaşım platformu devi, 1 yıl ücretsiz kullanabileceğimizi bir yolu bize sunuyor.

Şu an Premium, 1 ay ücretsiz kullanım hakkından sonra her ay 16,99 TL olacak şekilde fiyatlandırmasıyla birlikte, yıllık plan, aile veya öğrenci planı ile tasarruflu bir fiyatlandırma sunuyor. Yıllık abonelik seçeneği senenin başında gelmişti.

YouTube’un sunacağı yeni 1 yıllık ücretsiz Premium fırsatı kapsamında, YouTube Premium kullanan kullanıcılar verilen referans kodunu paylaştıkları ve kod biri tarafından kullanıldığı takdirde her 1 kullanıcı için 1 ay ücret almayacak. Referans kodu paylaşma programı 12 kişi ile sınırlı olacak. Yani, 12 kişiyi kod ile birlikte Premium’a teşvik ettiğinizde sizden 12 ay ücret talep edilmeyecek. Referans sistemi henüz Türkiye’de başlamadı. Önümüzdeki günlerde geleceği ve 2023 Mayıs ayına kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

https://www.yzlm.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu