EğlencePC Oyunları

Marvel’s Spider-Man 2 Eylül’de Geliyor!

Marvel's Spider-Man 2 Eylül'de çıkacağını, Venom' un seslendirme sanatçısı Twitter üzerinden açıkladı.

Marvel’s Spider-Man 2 Eylül’de Geliyor! İşte detaylar.

Seslendirme sanatçısı Tony Todd, Spider-Man 2’nin eylül ayında çıkacağını açıklayan bir tweet paylaştı ve tanıtımlarının bu yıl Ağustos ayında yayınlanmaya başlayacağını attığı tweet ile aktardı. 2018’deki ağ fırlatma macerası Marvel’s Spider-Man’in merakla beklenen devamı olan Marvel’s Spider-Man 2, Eylül ayında vizyona gireceği duyurusu resmi olmasa da yapıldı.

Twitter’da beklerken duyduğu heyecanı paylaşan bir hayrana yanıt veren Venom seslendirme sanatçısı Tony Todd’a göre bu. “Eylül gibi görünüyor! Ağustos ayında büyük tanıtım geliyor,” diye yanıtladı ve hayranlardan heyecanlarını diri tutmalarını istedi. Todd, Candyman serisi slasher korku filmleri ile Hollywood’da öne çıkıyor olsa da bu bilgi hiçbir şekilde resmi bir şirket tarafından tweetlenmediğini eklemekte fayda var. Geliştirici Insomniac Games bu tarihi pekâlâ değiştirebilir, ancak ayrıntıların oyunla doğrudan ilgili birinden alınması güven verici olduğunu da söyleyebiliriz.

Marvel’s Spider-Man 2

Spider-Man 2’de Lowenthal ve Nadji Jeter, yeni kostümler, kötü adamlar ve PS5 donanımını zorlayan ” havalı diyalog teknolojisi ” vaadiyle gişe rekorları kıran bir destanda sırasıyla Parker ve Miles Morales rollerini yeniden canlandırıyor olacaklar. Sınırları zorlamaya devam edilecek gibi duruyor. Geçen yılın sonlarında, Sony bile bunun için bir sonbahar/sonbahar yayın aralığını onaylamadan önce, yazarlardan biri olan Jamie Mayer yanlışlıkla bunu kişisel web sitesinde ifşa etmişti.

Marvel's Spider-Man 2

Kreatif direktör Bryan ve oyun direktörü Ryan Smith de dahil olmak üzere Spider-Man’de çalışan “geliştirme ekibinin çoğu” serinin devamı için geri döndü ve birlikte çalışmaya başladı. Insomniac Games Ceo’su “ Örümcek Adam’ımızda inanılmaz derecede yetenekli birçok oyuncuyla çalıştığımız için şanslıyız.” Diyerek durumu özetliyor. Insomniac Games, Franchise Stratejisi ve Stüdyo İlişkileri Başkanı Ryan Schneider, 2021 tarihli bir blog gönderisinde şunları söylemişti:

Insomniac Games ayrıca, kreatif direktör Brian Horton ve oyun direktörü Cameron Christian ile birlikte bağımsız bir Wolverine oyunu üzerinde çalışıyor . Her ikisi de daha önce Spider-Man: Miles Morales üzerinde çalıştı.” Schneider, ” Örümcek Adam oyunlarımızın özünde , buradaki amacımız yalnızca karakteri bu kadar popüler yapan şeyin DNA’sına saygı duymak değil, aynı zamanda onu yenilenmiş hissettirebilmek ve Insomniac ruhunu gerçekten yansıtmak için fırsatlar aramaktır” dedi.

Marvel’s Spider-Man 2, Eylül ayında PS5’e özel olarak piyasaya sürüleceği bilinenler arasında.

The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu