Donanım ve Elektronik

Beats Studio Buds Yeni Versiyonu iOS 16.4 Beta Sürümünde Görüntülendi!

Beats Studio Buds yeni versiyonu yolda.

Beats Studio Buds Yeni Versiyonu iOS 16.4 Beta Sürümünde Görüntülendi!

Beats Studio Buds Plus adını taşıyan yeni bir kulaklık üstünde çalışmaya başladı. Mevcut Studio Buds’ın gelişmiş versiyonu olduğu anlaşılan bu kulaklığın izlerini iOS 16.4 için yayınlanan en son beta sürümünde görüntülme imkanı bulunmakta. Burada kulaklığa ait olduğu belirtilen görseller de yer almakta. Tasarımın 2021 çıkışlı Beats Studio Buds ile hemen hemen aynı olduğunu söylemek mümkün.

Beats Studio Buds yeni versiyonu yolda!

Beats’in açıklamalarını yakından takip eden kaynaklar tarafından paylaşılan bilgiye göre, yeni model daha güçlü aktif gürültü engelleme ve gelişmiş şeffaf mod gibi özellikler sunması düşünülmekte. Bunun yanı sıra orijinal Studio Buds gibi, Studio Buds Plus’ta da Apple markalı bir ses çipinin olmayacağı belirtilmekte. Bu da kulaklığın Apple cihazları arasında otomatik geçiş özelliği sunmayacağı fikrini ortaya koyuyor.

Apple şirketinin sunduğu bu özellikleri isteyenlerin Beats Fit Pro veya AirPods Pro gibi daha pahalı seçenekleri tercih etmesi mantıklı görünüyor olsa da bir platforma bağlı olmayan Studio Buds hem iOS hem de Android kullanıcılarına hitap eden bir seçenek olarak değerlendirilmekte.

Bazı ürün kullanıcıları Studio Buds’ın Beats’in diğer kulaklıklarından daha konforlu olduğunu söylüyorlar. Orijinal Studio Buds’ta “Hey Siri” sesli komut desteği gibi pek çok Apple merkezli özellikler bulunmakta. Dolayısıyla Studio Buds Plus’ta da söz konusu desteğin bulunması beklenmekte. Beats Studio Buds Plus kulaklığın ne zaman resmiyet kazanacağı konusunda şu an için herhangi bir bilgi verilmiş değil. Ancak iOS 16.4’te detayların görülmüş olması, resmi duyurunun da çok uzak olmadığını anlamamızı sağlıyor.

” Oppo Pad 2! Oppo’nun Yeni Tableti Tanıtıldı

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu