Kültür Sanat

Wonder Woman 3 Gelmeyecek mi?

Gal Gadot, son röportajında üçüncü bir Wonder Woman filmi yaptıklarını söylemişti.

Wonder Woman 3 Gelmeyecek mi? İşte detaylar.

Wonder Woman filminin başrol oyuncusu Gal Gadot’nun gerçekleştirdiği röportaja rağmen Wonder Woman 3’ün geliştirilme aşamasında olmadığı DC tarafından açıklandı. Bazı kaynaklara göre DC Studios eş başkanları James Gunn ve Peter Safran’ın, Max için duyurulan Paradise Lost serisi dışında bir Wonder Woman projesi için herhangi bir planları henüz yok.

Wonder Woman 3 şimdilik planda yok!

Gal Gadot röportajda ” James Gunn ve Peter Safran ile bir toplantıya davet edildim ve bana söylediklerini aktardım: ‘En iyi ellerdesiniz. Wonder Woman3’ü sizinle birlikte geliştireceğiz. Sizi Wonder Woman olarak seviyoruz – endişelenecek bir şey yok. ” diyor. Ancak doğrulanmış haberlere göre, Gadot’a böyle bir şeyin vaat edilmediğini iddia ediliyor. Ayrıca serinin 3. kısmında olup olmayacağı dahi kesinleşmediği söylenmekte.

wonder-woman-3

Bahsi geçen raporda, Gadot’un üçüncü bir filmle dönüşü hakkında Twitter üzerinde yapılan paylaşımlar sonucu iddialarda bulunmasının sonrasında oluştu. Geçmiş yapımlarda çekim maliyetleri Warner Bros. için bir endişe kaynağı olmasa da, Wonder Woman3’ü direkt olarak iptal ederek on milyarca dolar tasarruf edileceği de konuşulanlar arasında.

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen DC Comics sunumunda dahi Wonder Woman3 konusundan hiç  bahsedilmemesi dikkat çekmişti. Hatta onun yerine yeni çıkacak olan Amazon kadınlarının yaşadığı ve yönettiği gizemli yer ile ilgili efsanevi bir yapım olan  Paradise Lost serisi duyuruldu. Yeni dizi, kurallarını ve Themyscira ada ülkesinden tüm erkeklerin sürgün edilmesinin ardındaki irfanı keşfetmek için toplumun arkasındaki drama ve siyasi entrikalara bakmamızı sağlayacak.

Oppenheimer Vizyonda! 65mm Geniş Formatla!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu