Kültür Sanat

Haluk Bilginer’den “The Turkish Detective” Yolda!

Haluk Bilginer'in başrolünde oynadığı "The Turkish Detective" Paramount+'ta yayınlanacak. İşte detaylar!

ABD dizisi “The Turkish Detective” kasım ayında yayın hayatına girmek üzere hazırlanmakta. Dizinin başrolünü ise  ünlü Emmy ödüllü Türk oyuncumuz Haluk Bilginer’den izleyeceğiz.

The Turkish Detective Dizisi Yolda!

Yurtdışında gerçekleştirdiği rollerle sadece gönlümüzde değil yabancı izleyicilerin de gönlünde taht kuran ünlü oyuncumuz Haluk Bilginer’in başrolünde oynadığı “The Turkish Detective” ismindeki dizi, Amerika Birleşik Devletleri merkezli yayın platformu Paramount+’ta yayınlanmaya başlayacak. Dizinin yazar Barbara Nadel’ın 24 kitaptan oluşan serisinden uyarlandığını belirtelim. Ayrıca dizinin senaristliğini Ben Schiffer, yönetmenliğini ise Niels Arden Oplev üstleniyor.

the-turkish-detective

Paramount+ platformundan resmî olarak geçen yıl duyurusu gerçekleştirilen TheTurkishDetective dizisi, Türkiye’de Turkcell TV+ platformu aracılığı ile izleyicilere sunulacak. Turkcell TV+‘ın yaptığı bir paylaşımda dizinin kasım ayı içerisinde seyircilere sunulacağı resmi olarak duyuruldu. Paramount+’ın orijinal içerik sorumlusu olan Nicole Clemens “Dünyanın en çarpıcı, kültürel açıdan zengin şehirlerinin birinde geçen, evrensel olarak merak uyandıran bir suç gerilim dizisi.” olduğunu dile getirdi. Bizler de merakla diziyi bekliyoruz.

OnePlus 12 Hakkında Yeni İddialar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu