Donanım ve Elektronik

OnePlus 12 Hakkında Yeni İddialar!

OnePlus 12 özellikleri neler olacak? İşte detaylar!

OnePlus 12 spesifikasyonlarının, resmi lansman öncesinde bazı sertifikasyon sitelerinde yer aldığı iddia edildi. Listede 100W hızlı şarj desteği aldığı iddiası bulunmakta. Gelin birlikte yakından bakalım.

OnePlus 12 Hakkında Yeni İddialar!

Bazı teknoloji ihbarcıları tarafından tespit edilen 3C listesinde, OnePlus 12, 11V’ta maksimum 9,1 amper çıkışa sahip bir şarj cihazıyla birlikte geleceği bilgisi yayıldı. Bu şarj desteği, OnePlus 11’e benzer şekilde 100W kablolu şarja sahip olacağı anlamını taşıyor. Listeyi tespit eden ihbarcı ayrıca akıllı cep telefonunun 5.400mAh bataryaya sahip olacağını ve 50W kablosuz şarj desteği sunacağı iddiasında bulunuyor.

oneplus-12-4

OnePlus şirketi 12 modelinin tam kalbinde yeni Snapdragon 8 gen 3 SoC yer alacağını doğrulamıştı. Sony LYTIA LYT808 birincil arka kamera sensörüyle geleceği de doğrulanan bir başka bilgi olarak yer almaktaydı. Ekran kısmına baktığımızda 2K çözünürlüğe ve 2.600 nit zirve parlaklık seviyesine sahip DisplayMate A+ dereceli X1 “Oryantal Ekran” özelliği bulunacağı ise en büyük iddialardan birisi olma özelliğini koruyor.

Tüm bunların yanı sıra OnePlus 12’nin 2024 yılının Ocak ayında küresel pazarlara sürülmesi bekleniyor. Şirketin birkaç ay içerisinde Çin’de telefonu tanıtacağı düşünülüyor.

Poco C65 Piyasaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu