Kültür Sanat

Squid Game Gerçek Oluyor!

İlk fragman yayınlandı. Ama gerçek ölümler olmadan... Squid Game geliyor. İşte detaylar!

Son dönemlerde trend olmaktan asla vazgeçmeyen dizi-film platformu Netflix‘in merakla beklenen gerçek Squid Game’inden ilk tam fragman geldi. Görüntüleri incelediğimizde reality şov, Güney Kore dizisi ile büyük benzerlikler sergiliyor.

Squid Game reality show ilk fragmanı!

Netflix’in çıktığı dönem dillerden düşmeyen Güney Kore dizisi Squid Game’den uyarlanan Squid Game: The Challenge isimli tv şovunun ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı. Bu mücadelede 456 katılımcı, 4.56 milyon dolarlık ödül için yarışıyor olacak. Verilecek olunan bu ödül televizyon yarışması tarihindeki en yüksek para ödülü olarak tarihe geçiyor. Katılımcılar orijinal dizideki gibi bir hayat sürecekler. Fragmana göre yarışmalar da bir hayli benzer durumda.

squid-game

Örneğin içinde kocaman bir oyuncak bebeğin olduğu “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” oyununda kaybedenler siyah boya ile vurularak oyun dışı kalacak. Yani dizide olduğu gibi kimse ölmüyor.  Dizinin kıyafet ve mekan tasarımı da birebir durumda. Bu şovun toplam 10 bölüm olacağı söyleniyor. Her bir bölümde farklı bir mücadeleye şahit olacağız. Şovun yayına giriş tarihi 22 Kasım 2023.

iQoo 12 Pro’nun Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu