Donanım ve Elektronik

iQoo 12 Pro’nun Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

Sızdırılan detaylara gelin yakından bakalım. İşte detaylar!

Şirketin yakında çıkacak olan iQoo 12 Pro’yu yalnızca 120W hızlı şarj hızıyla piyasaya sürebileceği bilgisi sızdırıldı. Şarj hızının düşürülmesi öneriliyor ancak şirket daha büyük bir pil paketlemeye gidebilir. İşte detaylar!

iQoo 12 Pro’ya ilk bakış!

Paylaşılan bir rapora göre iQoo’nun ana şirketi Vivo, akıllı telefonlara 200W hızlı şarj desteği sağlamayı durdurma kararı aldığı yönünde olduğu görüldü. Şirket bunun yerine 120W veya 100W hızlı şarj hızına sahip, ancak 6.000mAh’a kadar bataryaya sahip akıllı telefonlar üretmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Hem iQoo 10 Pro hem de iQoo 11 Pro, 200W hızlı şarj hızına sahipti. Yakında çıkacak olan iQoo 12 Pro ve iQoo 12’nin, Pro sürümünde 50W kablosuz şarj desteğiyle 120W hızlı şarj alacağı bilgisi sızdırıldı.

iqoo-12-pro

Ancak teknoloji şirketi, gelecek her iki telefon için de pil kapasitesinde artışa gidebileceğini açıkladı. Son sızıntı bilgilerine göre iQOO 12, 5.000mAh bataryaya, Pro sürümü ise 5.100mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor.Tüm bunların yanı sıra resmi olarak bildirilmemiş olsa da iQoo 12 serisinin 7 Kasım’da piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Her iki telefonun da siyah, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Huawei Nova 11 SE Görüntüsü Ortaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu