Kültür Sanat

One Piece’ten Bir Yeni Haber!

Wit Studio ile Netflix arasında anlaşmaya gidiliyor. İşte detaylar!

One Piece, Netflix‘te yeniden uyarlanıyor.  Jump Festa 2024 etkinliğinde serinin en baştan başlayacağını iddia eden bir teaser ile “son teknoloji”den yararlanılarak yapılacağı dile getirildi. Yapımcılığını üstlenen şirket ile Wit Studio, ‘The One’ olarak yeniden markalanan fantastik animeyi geliştireceği açıklandı.

One Piece ve Netflix!

Şimdilik henüz The One Piece için yayın tarihi veya seslendirme bilgisi bulunmuyor. Fakat bu sefer 25 yıldır devam eden orijinal animeden farklı olmayı vaat ediyorlar.  Netflix’in serinin başarısını iki katına çıkarması muhtemel görünüyor. Ayrıca platform sayesinde yapım daha fazla pazara  ulaşabilecek. İlk versiyon neredeyse 1.100 bölümden oluşuyor. Bu durum sadece Netflix’in ilgisini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda halihazırda bulunan hayranların yepyeni bir deneyim yaşamasına da imkan sağlayacak.

one-piece-netflix

Şimdilik paylaşılan bilgiler yayınlanan teaser ile sınırlı olsa da  The OnePiece’in uzun vadeli bir proje olup olmayacağı ya da genel olaylara mı yoğunlaşacağı merak konusu oldu bile. Netflix ile ortak çalışacak stüdyo Wit Studio 2011 yılında kuruldu. Size stüdyo tanıdık geliyorsa Spy x Family ve Warner’ın yakında çıkacak Suicide Squad Isekai animesi üzerinde çalışmaları kaynaklı olabilir. Bu çalışma da 2024’te yayınlanacak.

Netflix The One Piece dizisi için şu anda bir yayın tarihi henüz duyurmadı. Gelişmeler için takipte kalmayı unutmayın!

The Last Of Us Online Gelmeyecek!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu