PC Oyunları

The Last Of Us Online Gelmeyecek!

The Last of Us oyununun iptal edildiğini geliştirici şirket duyurdu. İşte detaylar!

The Last of Us serisinin Multiplayer oyunu için fanları üzecek haber geldi. Naughty Dog, bir süredir üzerinde çalıştığı bilinen The Last of Us Online’ı iptal ettiğini duyurdu.

The Last Of Us Online (Factions) Gelmeyeceği Açıklandı!

Geliştirici şirket Naughty Dog x’ten bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda “Birçoğunuzun The Last of Us Online adını verdiğimiz projeyle ilgili haberleri beklediğinizin farkındayız. Bunu söylemenin kolay yolu yok. Bu oyunun geliştirilmesini durdurmak gibi son derece zor bir karar aldık” dedi. Stüdyo’nun, Last of Us Online’ı yayımlamak için büyük bir kaynak ayırmaları gerektiğini ve bunun da gelecekteki tek oyunculu oyunların geliştirilmesini ciddi şekilde etkileyeceğinden kaynaklı olduğu aktarılıyor.

the-last-of-us-online

Naughty Dog, gelişim sürecindeki sorunlar nedeniyle The Last Of Us Factions’un gecikeceğini mayıs ayında aktarmıştı. Alınan bu karar aslında beklendikti. Üzücü olsa da şaşırtıcı olmadığını söylemek gerekiyor. Naughty Dog, yepyeni bir tek oyunculu oyun da dahil olmak üzere, farklı yapımlar üzerindeki çalışmaların devam edeceğinin bilgisini de sevenleri ile paylaşıyor.

RTX 40 SUPER Yolda, Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu