Kültür Sanat

Yeni Maymunlar Cehennemi Fragmanı!

Maymunlar Cehennemi serisine ait yeni yapımın fragmanı geldi. Kingdom of the Planet of the Apes!

Yapımcılığını 20th Century Studios’un üstlendiği War for the Planet of the Apes’ten birkaç yıl sonrasını konu alan Kingdom of the Planet of the Apes için ilk fragman yayınlandı. İşte detaylar!

Kingdom of the Planet of the Apes’e (Maymunlar Cehennemi: Krallık) ilk bakış!

Yayınlanan ilk fragman, artık maymunların tam anlamıyla baskın bir tür olduğunu gözler önüne seriyor. Ayrıca görsel efektler ise işin ihtişamını gözler önüne sermekte. Önceki filmlerde maymunların lideri olarak gördüğümüz Sezar’ın ölüşüyle birlikte Kingdom of the Planet of the Apes, onun hükümdarlığının birkaç yıl sonrasını konu ediyor olacak.

maymunlar-cehennemi

Kingdom of the Planet of the Apes yani Maymunlar Cehennemi: Krallık filminde olayların nihayetinde maymunların baskın tür olduğunu, insanların ise gizlenerek yaşamak zorunda olduğunu görüyoruz. Fragmanda yeni bir tiran maymun, kendi imparatorluğunu kurmaya başladığında, genç bir maymun hem maymunlar hem de insanlar için geleceği belirleyecek seçimler yapacağı bir yolculuğa çıkıyor. Yeni imparator maymunumuz ise ölen Caesar’ın oğlu Cornelius olarak karşımıza çıkıyor. Filmin vizyon tarihi ise  24 Mayıs 2024’te olarak belirlenmiş.

Starfield Oyuncularına Sürpriz Haber!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu