PC Oyunları

Starfield Oyuncularına Sürpriz Haber!

Starfield Frame Generation ve DLSS 3.0 desteği için tarih açıkladı. İşte detaylar!

Bu yılın en çok oynanan ve sevilen oyunlarından biri olan Starfield, DLSS desteğinin bulunmaması ve performans sorunları sebebiyle çok fazla kötü yorumla karşılaşmıştı. Şimdi ise Bathesda, Starfield’ın DLSS ve Frame Generation teknolojilerine kavuşma tarihinin duyurusunu yaptı.

starfield

Starfield Oyuncularına Müjde!

Daha önce Bethesda, Starfield için DLSS desteğinin geleceğini resmi olarak doğrulamıştı. Ancak kesin bir tarih paylaşılmamıştı. Oyuncuların heyecanlı bekleyişi sürerken, gün içerisinde oyunun geliştiricilerden ilk resmi açıklama duyurusu gerçekleşti. Artık oyun bir hafta sonra DLSS 3.0 ve Frame Generation desteğine sahip olacak. Tüm bunların yanı sıra Bathesda, oyunun HDR ve ekran kontrolleriyle ilgili birden fazla iyileştirme alacağını da yaptığı açıklamaya ekledi.

starfield

Fakat şunu belirtmek gerekiyor ki gelişmelerin tamamıyla ilgili henüz detaylar paylaşılmadı. Oyunun şu an için  AMD FSR 2.0 teknolojisine destek sunuyor. Tüm bunları bir kenara bıraktığımız zaman AMD ile Bethesda arasındaki ortaklığa rağmen oyunun ilk olarak DLSS 3.0’a destek sunacağı gerçeği oldukça şok edici bir gelişme. Sonuçta oyuncuları mutlu edecek noktaya değinmemiz gerekiyorsa bu yeni nesil yükseltme teknolojileri için oyuncuların artık üçüncü taraf uygulamalara ve modlara ihtiyacı artık kalmıyor oluşu diyebiliriz.

Huawei Nova 11 SE Piyasaya Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu