Kültür Sanat

House of the Dragon 2. Sezon Fragmanı Geldi!

House of the Dragon'un 2. sezonu ne zaman gelecek? İşte detaylar!

House of the Dragon ikinci sezonuyla geri gelmeye hazırlanıyor. Yayıncı platform HBO dizinin yeni sezonundan ilk fragmanını yayınladı. Demir Taht’ı inşa edip, Yedi Krallığın tarihini şekillendirileceği bir sezon bizi bekliyor. 2. Sezon yalnızca sekiz bölüm içerecek.

House of the Dragon 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

House of the Dragon’un 2. sezon tanıtım fragmanı, kaderindeki savaş yaklaşırken, denize bakan ve bir sonraki hamlesini düşünen Kraliçe Rhaenyra ile başlıyor. Sör Otto Hightower ( Rhys Ifans ), torunu Aegon II’nin (Tom Glynn-Carney) tahta oturmasını ve ona nihai gücü vermesini hileler ile sağlayarak, “Kral Viserys’in ölümünü takip eden saatlerde hatalar yapıldı” diyor. Birinci sezonun finalinde beklenmedik bir ölüm yaşanmıştı.

house-of-the-dragon-2-sezon

Savaştan dönüş seçeneği olmamasına rağmen, House of the Dragon 2. sezon tanıtım fragmanında Kraliçe hâlâ barışçıl bir uzlaşma umudu sunuyor. Bir zamanların haklı varisi Rhaenys Targaryen ( Eve Best ), Rhaenyra’nın planlarını değiştirmeye çalışıyor. “Tanrılar için akrabalar arasındaki bir savaş kadar nefret dolu bir savaş ve ejderhalar arasındaki bir savaş kadar kanlı bir savaş yoktur.” diyor. Fragman, Rhaenyra’nın ejderhası Syrax’in üstüne binip savaş alanına girdiği bir kliple sona eriyor.

House of the Dragon’un yeni sezonu, 2024 yazında HBO Max’te izleyiciyle buluşacak.

Vivo S18 Serisinin Özellikleri Neler?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu