PC Oyunları

Grand Theft Auto 6 Fragmanı Sızdırıldı!

Grand Theft Auto 6'nın 2025'te çıkacağı resmi olarak açıklandı. Önce sızdırıldı, sonra resmen yayınlandı. İşte detaylar!

Grand Theft Auto 6’nın fragmanı sızdırıldı. Ardından yayıncı şirket mecburi olarak fragmanı resmi olarak yayınlandı. Resmi yayın zamanından yaklaşık 15 saat önce yayınlanmış oldu. Bir önceki oyundan 10 yıl sonra yeni versiyonun fragmanı gelince, oyunun fanları çılgına döndü diyebiliriz.

Grand Theft Auto 6 Fragmanı Mecburi Olarak Resmen Yayınlandı!

Twitter yani yeni adıyla X üzerinden gerçekleşen bir sosyal medya paylaşımı ile GTA 6 fragmanını sızdırıldı. Rockstar Games ise durumu fark edince açıklanan yayınlama saatini es geçip resmi fragmanı YouTube üzerinden yayınladı. Rockstar’ın, X’teki bir gönderide, “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube’da izleyin” tweeti sonrası gerçek açığa çıktı. Fragman dört saat içinde Youtube’da 29 milyondan fazla izlendi.

grand-theft-auto-6

Fragman göre GTA6 Vice City’de geçmekte. Bonnie ve Clyde’dan ilham alan maceralarla şehirde dolaşırken takip ettiğimiz Lucia adlı kadın baş kahramanımız ile tanıştığımız bu fragmanda, hızlı arabalar, silahlar, para ve daha fazlası gibi klasik GTA öğelerini de görebiliyoruz.

grand-theft-auto-6

Rockstar Games’in açıklamasına göre Grand Theft Auto 6, 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’te yayınlanacak. Resmi verilere göre bir önceki oyunu olan Grand Theft Auto 5’in şimdiye kadar 190 milyondan fazla satıldı. İlk sızıntı elbette fragman değil. Daha önce şirketin çalışanlarından birinin oğlu harita ve bazı oyun grafiklerini sızdırmıştı.

House of the Dragon 2. Sezon Fragmanı Geldi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu