EğlenceKültür Sanat

John Wick 4’ten Bir Fragman Daha Geldi!

John Wick 4’ten bir fragman daha! Kısa süre sonra izleyici ile buluşacak.

John Wick 4’ten Bir Fragman Daha Geldi! İşte detaylar ve fragman.

John Wick 3’ün sonunda High Table ile bağlantılı her suikastçi John Wick‘in öldüğünü ve artık endişelenmeleri için herhangi bir problem olmadığını düşünmüş ve rahatlamışlardı. Fakat John Wick 4 için yayınlanan en son fragman, High Table üyelerinin çok yanlış düşündüklerini seyirciye gösteriyor.

John Wick 4’ten neler olacak?

Üç film boyunca kendisini öldürmekle görevli diğer kiralık katillerin gözünün yaşına bakmadan onları tekmeleyen Wick, en yeni filmde Laurence Fishburne tarafından canlandırılan Bowery King ve Ian McShane’in hayat verdiği Winston Scott ile iş birliği yapıyor olacak. Bu üçlü High Table’ı tamamen yok etmek için güçlerini birleştirip bu kavgada “siz hepiniz ve sadece biz” meydan okumasını seyircilere sunacak.

 John Wick 4
John Wick 4

Fragmana bakıldığında Scott’ın doğrudan John Wick ve Bowery King ile birlikte çalışıp çalışamadığı yani aslında güçlerini birleştirip bir ekip olup olmadıkları anlaşılamıyor. Ancak Akira (Rina Sawayama) ve Caine (Donnie Yen) gibi kiralık katillerin sürekli olarak Wick’i öldürmeye çalıştığı bir ortamda Winston Scott’ ın da art niyetli olmadığı biraz anlaşılıyor.

Filmde Wick’in nihai amacı yine Bill Skarsgård tarafından canlandırılan Marquis de Gramont’u öldürmek olacağından bahsetmemize sıkı takipçileri için gerek olmasa da değinelim. John Wick 4, 24 Mart’ta izleyicilerle buluşacağını da aktaralım.

iOS 16.4 ile iPhone’lara Yeni Emojiler Yolda!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu