PC Oyunları

Mortal Kombat 1’den Yeni Haber!

Kötü karakteri seslendirecek o isim kim? İşte detaylar!

Mortal Kombat 1, Omni-Man çıktı. Geliştirici şirket NetherRealm Studios, New York Comic Con 2023 etkinliği sırasında oynanış fragmanını yayınladı. Görsel bir şölen olacağı ise bu sayede gözler önüne sergilenmiş oldu. Omni-Man Kasım ayında bağımsız bir dövüşçü olarak satışa sunulacak. Aktör JK Simmons da Mortal Kombat-1’deki rolünü yeniden canlandırıyor ve Omni-Man’i seslendiriyor olacak.

Mortal Kombat 1’in kötü karakterini JK Simmons seslendiriyor!

OmniMan, Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından oluşturulan bu yeni zaman çizelgesine dahil edildi. Bu nedenle, oyun fragmanında müthiş bir kavga seyrediyoruz. Kibirli tavrına ve yavaş temposuna rağmen, OmniMan inanılmaz bir güçle hızla kendine bu hikayede yer edinebilmiş. Tek elini kullanarak rakiplerinin etrafından kolaylıkla geçmeyi başarıyor. Bunu acımasız bir Fatality ile takip ederek onları yere sabitleyebiliyor. Ayrıca defalarca yüzlerine yumruk atarak kafalarına inanılmaz zararlar veriyor. Fragmanda çok fazla kan görüyoruz diyebiliriz.

mortal-kombat-1-2

Mortal Kombat -1 oynanış fragmanında aynı zamanda OmniMan için yardımcı dövüş karakteri olarak görev yapan ninja olan Tremor da ortaya çıkıyor. Kollarını güçlü kayalara dönüştürdüğü ve düşmanları parçaladığı ya da zaman zaman onları hazırlıksız yakalamak için Dünya yüzeyinin altından çıktığını görmek mümkün oluyor. Baş kötü karakterimiz ve yamağı Tremor Kasım ayındaki tanıtımının ardından gelecek. Mortal Kombat -1 artık PC , PS5 , Xbox Series S/X ve Nintendo Switch’te erişilebilir halde.

PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe Ekim 2023 Oyunları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu