PC Oyunları

PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe Ekim 2023 Oyunları!

Ekim 2023 oyunları merakla bekleniyordu. İşte detaylar!

Gotham Knights , bu ay PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe/Premium oyun kataloğuna gelen yeni oyun paketinin başında yer alıyor. 17 Ekim’den itibaren tüm üst seviye PS Plus üyeleri oyuna erişebilecekler. Gotham Knights , tekrarlanan bir oyun döngüsüne ek olarak, konsol ve PC’deki sayısız performans sorunu nedeniyle lansman sırasında pek iyi karşılanmamıştı. Yalnızca PS5’te mevcut olacağını da belirtmekte fayda var.

playstation-plus-ekstra
Disco Elysium

PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe’te neler var?

RPG Disco Elysium bu ayki bir başka büyük oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sizi çılgınlık, politika ve bağımlılığın dehşeti arasında yol alırken varoluşsal bir kriz yaşayan, unutkan alkolik bir dedektifin yönetimini size veriyor. Disco Elysium oyunu PS4 ve PS5’te oynanabilir olacak. Bir diğer oyun ise Eldest Souls. Eski Tanrılar tarafından yaratılan ıssız bir çorak arazide geçmekte. En saf obsidiyen kullanılarak dövülmüş büyük bir kılıçla donanmış, yalnız bir savaşçı, onları cezalandırıcı zorlu boss savaşlarında yenmek ve dünyayı eski haline döndürmekle görevli. Eldest Souls PS4 ve PS5’te oynanabilir olacak.

playstation-plus-ekstra
Eldest Souls

Ekim PS Plus kataloğu genel olarak, cadılar bayramı nedeniyle korku oyunları ile doldurulmuş demek yanlış olmayacaktır. Dünya’dan ışık yılları uzakta bir uzay gemisinde mahsur kaldığınız fikriyle korku yönünün yoğunlaştığı Alien Isolation’da bu oyunlardan biri ve 17 Ekim’de PS Plus Extra ve Premium üyeleri için oynaması ücretsiz olacak. Tüm bunlar ve daha fazlası PlayStation Blog’da açıklandı ve Ekim ayında yalnızca PS Plus Extra ve Deluxe üyelerine özel olarak sunulacak. İşte 17 Ekim’den itibaren PlayStation Plus Extra ve Deluxe/Premium abonelerine sunulan ücretsiz oyunların tam listesi:

playstation-plus-ekstra
Alien İsolation

Gotham Şövalyeleri (PS5)
Disco Elysium – Son Kesim (PS4, PS5)
Karanlık Resimler Antolojisi: Küller Evi (PS4, PS5)
Uzaylı: İzolasyon (PS4)
Dead Island Definitive Edition (PS4)
Outlast 2 (PS4)
Elit Tehlikeli (PS4)
FAR: Değişen Gelgitler (PS4, PS5)
Gungrave GORE (PS4, PS5)
En Yaşlı Ruhlar (PS4, PS5)
Roki (PS4, PS5)

Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro, Bu Ay Tanıtılacak Mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu