Donanım ve Elektronik

Infinix Zero 30 4G Sızdırıldı!

Infinix Zero 30 4G, işlemci tarafında neler olacak? İşte detaylar!

Infinix Zero 30 4G renderları sızdırıldı. Infinix Zero 30 5G, Infinix Zero 20’nin üst modeli olarak piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise Çinli şirketin, Infinix Zero 30’un 4G versiyonu üzerinde çalıştığı aktarılıyor. Herhangi bir resmi açıklama olmadan cihaz sızdırıldı.

Infinix Zero 30 4G özelliklerine ilk bakış!

Sızıntı kaynağın raporuna göre Rus mobil ağ operatörü MTS, Infinix Zero 30 4G’nin görsellerini ve özelliklerini farkında olmadan sızdırdı. Render görsellerine göre akıllı cep telefonunun, kavisli ekranlı 5G muadili ile iki renk seçeneği ve önceki modellere benzer bir tasarım dili içeriyor. Kamera tarafında üçlü arka kamera ünitesinin yer aldığı görülüyor. Infinix Zero 30 4G’nin 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranla geleceği iddiaları bulunmakta.

Infinix Zero 30 4G

Tam kalbinde sekiz çekirdekli MediaTek Helio G99 SoC bulunması muhtemel. 5G versiyonunun içerisinde MediaTek Dimensity 8020 SoC bulunuyordu. Arka panelindeki kamera 108 megapiksellik üçlü kamera sistemi aynı bir önceki cihazda olanla aynı olabilir. Ön panelde ise 50 megapiksellik bir ön kamera olabilir. Cihazın henüz ne zaman satışa sunulacağına dair ya da bilgilerin doğruluğuna dair şirket tarafından resmi bir açıklama gelmediğini de dip not olarak düşmekte fayda var.

PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe Ekim 2023 Oyunları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu