Donanım ve Elektronik

Vivo Y200 5G Özellikleri Açıklandı!

Vivo Y200 5G'nin kısa süre sonra çıkacağına dair resmi olarak paylaşım yapıldı. İşte detaylar!

Çinli akıllı telefon şirketinin Vivo Y200 5G’yi yakında piyasaya sürmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta akıllı cihaz Google Play Console’da görülmüştü. Vivo’nun yaptığı paylaşım ile akıllı cep telefonunun yakın zamanda piyasaya çıkacağı da anlaşılmış oldu.

Vivo Y200 5G’nun teknik özelliklerine ilk bakış!

Hazırlanan bir rapora göre akıllı cep telefon bu ayın sonuna kadar çıkabilir. Fiyat performans ürünü olarak üretildiği konuşulanlar arasında yerini alıyor. Teknik özelliklerini raporda incelediğimiz zaman akıllı telefonun OIS destekli 64 megapiksel birincil kameraya sahip olabileceği öne sürülenler arasında ilk sırada.

vivo-y200-5g

Daha önce hazırlanan bir başka rapora göre Vivo Y200 5G ile ilgili bazı özellikler de ortaya çıkmıştı. Ayrıca 8 GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 4 Gen 1 SoC ile bu telefon donanmış olabilir. Ekran kısmında ise 6,67 inçlik bir ekrana sahip olacağını söylemek mümkün. Tüm bunların yanı sıra Android 13 tabanlı Funtouch OS 13 ile çalışabilir. 44W hızlı şarj desteğine sahip 4.800mAh bataryaya sahip olması beklenmekte. Akıllı cep telefonun lansman tarihi ise resmi olarak doğrulanmadı.

Exynos 2400 Performansı Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu