PC Oyunları

GTA 5 ve GTA 6 Kaynak Kodu Dosyaları Sızdırıldı!

GTA 6'nın kesin çıkış tarihi de açığa çıktı! İşte detaylar...

Rockstar Games yeniden başka bir sızıntıyla karşı karşıya. Yayınlanan pek çok habere göre (Grand Theft Auto)GTA 5’in kaynak kodunun tamamının sızdırıldığı yönünde. Haberlere göre gerçekleşen sızıntının GTA 6 kodlarını ve şirketin 2006 oyunu Bully’nin devamı olan dosyalarını da içerdiğini dile getiriliyor. Ek olarak GTA 6 2025 yılında çıkacağı aktarılıyor.

GTA 5, GTA 6 Kaynak Kodu Dosyaları Sanal Alemde!

Sosyal medya platformlarından X’te bir kaynak paylaştığı gönderide sızıntının ekran görüntülerini paylaştı. Paylaşılan bu görüntüler, oyunun haritasını açığa çıkaran GTA 5 kaynak kodunu kapsıyor. Ek olarak GTA 6’nın daha önce “Project Americas” kod adına sahip olduğunu da iddia ediyor. Sızıntı yalnızca bununla sınırlı kalmıyor.

gta-5

Kaynak, uzun süredir 2006’daki Bully’nin devamı olarak çıkacağı tahmin edilen Bully 2’ye ait bir dosyayı da gözler önüne sermiş. Gaming Detective mahlaslı başka bir kaynak X’teki bir gönderisinde sızıntının tam boyutunun henüz bilinmediğini, ancak bunun GTA 6’da lansman gecikmesi başta olmak üzere, çeşitli teknik sorunlara yol açılmasına sebep olacağını belirtiyor.

Tüm bunlar yaşanırken Rockstar Games tarafından henüz sızıntıyla ilgili kamuya açık bir açıklama gelmedi. Kısa süre önce GTA 5’e ait, oyunun üç ana kahramanından biri olan Trevor ile ilgili bir veritabanı dosyası sızdırılmıştı . Uzun süredir üzerinde çalışıldığı söylenen Bully 2 ile ilgili bilgiler de  sızdırıldı. İşler bu yönde ilerlemeye devam ederse şirketin hamlesinin ne olacağı büyük bir merak konusu.

GTA 6’yı sızdıran Hacker’a Zorlu Günler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu