Donanım ve Elektronik

OnePlus Ace 3V’nin Teknik Özellikleri Açıklandı!

OnePlus Ace 3V teknik kısmında kullanıcıları neler bekliyor? İşte detaylar!

OnePlus Ace 3V’nin teknik özellikleri internete sızdırıldı.  Bir ihbarcı, cihazın çıkışından önce iddia edilen OnePlus Ace 3V’nin ayrıntılarını paylaştı. İşte detaylar!

OnePlus Ace 3V

Bir ihbarcı Weibo aracılığıyla OnePlus Ace 3V’nin ayrıntılarını sızdırdı. Cihazın tam kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 7 Gen 3 yongası bulunacak. Ekran tarafında 1,5K çözünürlüklü bir ekran yer alacağını iddia ediyor. İhbarcıya göre akıllı telefonun fiyatının 2.000 CNY’nin (8.198,36 Türk Lirası) altında olmayacağı yönünde. Tahminci, telefonun orta seviye bir telefon olarak piyasaya çıkacağını iddia ediyor. Tahminciye göre cihaz Ace markası altında geliştiriliyor.

oneplus-ace-3v
Oneplus ace 2v

Teknoloji şirketi OnePlus, Ace akıllı telefonlarını Çin dışında piyasaya sürerken yeniden markalamayı tercih ediyor. Bu durumda Ace 3V, OnePlus’ın Nord ailesinin bir üyesi olarak küresel pazara adım atacak. Bu yıl çıkan OnePlus Nord 3, MediaTek’in Dimensity 9000 çipi ve 16 GB’a kadar RAM’e sahipti. Ekran kısmında 40Hz – 120Hz arasında geçiş yapan dinamik yenileme hızına sahip 6,74 inç AMOLED’i bulunmaktaydı. Ayrıca 50 megapiksel birincil kameraya sahip üçlü arka kamera kurulumuyla donatılmıştı.

GTA 6’yı sızdıran Hacker’a Zorlu Günler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu