Kültür Sanat

The Last of Us 2. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

The Last of Us'ın 2. sezonundan yayıncı şirket henüz bahsetmedi. Peki ne zaman çekimler başlayacak? İşte detaylar!

The Last of Us 2. sezonunun çekimlerine 2024’ün başlarında başlanacağı konuşulmaktaydı. İddialara göre ikinci sezon çekimlerine 7 Ocak 2024’te başlanacak. Grevler yapımın yayın yılının 2025 olabileceği sonucunu çıkartıyor.

The Last of Us 2. Sezon Gelmeyecek Mi?

HBO‘nun The Last of Us 2. sezonunun geleceğini daha önce ima ettiği haberler yayınlanmıştı. Baş yazar Craig Mazin bir röportajda ekibin ” 2. sezonun tamamını” planladığını ve ayrıca 1. bölümün senaryosunu yazarların grevi başlamadan hemen önce HBO’ya gönderdiğini açıkladı.

the-last-of-us-2-sezon

The Last of Us Part II, güçlü bir öfke tarafından içi içini yiyen karakterlerin, affetmenin yolunu aradığı uzun bir hikaye olarak karşımıza çıkacağı aktarılıyor. Senarist “Farklı olacak şeyler olacak, aynı olacak şeyler de olacak. Eklenecek ve zenginleştirilecek şeyler var” diyor ve gelecek devam sezonunda mantar delisi zombilerin olduğu daha aksiyon odaklı sahneler görüleceği ima ediyor.

the-last-of-us-2-sezon
Abby Anderson rölüne düşünülen oyuncu- Kaitlyn Dever

The Last of Us Part II için ayrıca Abby Anderson adında yeni bir karakter tanıtımı yapıldı. Bir rapora göre, HBO’nun bu rol için  No One Will Save You’den tanıdığımız Kaitlyn Dever ile görüşme halinde olduğunu iddia ediyor. Şu anda The Last of Us 2. sezonu için herhangi bir yayın tarihi henüz belirlenmese de yukarıda belirttiğimiz gibi muhtemelen 2025 yılında olacak.

Samsung One UI 6 Kullanıma Sunulacak Mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu