Kültür Sanat

Marvel’ın Fantastic Four’u Geliyor!

Yeni Fantastic Four filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Peki vizyon tarihi ne zaman? İşte detaylar!

Disney ile gerçekleştirdiği anlaşma sonrasında Fox’un X-Men ve Fantastic Four serilerinin yeniden Marvel‘ın eline geçmesinin üzerinden yaklaşık 6 yıl geçti. Ancak henüz çizgi romanın karakterleri  şirketin Sinematik Evreni’ne dâhil edilmedi. Bu yıl vizyona girecek olan Deadpool ile birlikte X-Men evreni arasında bir bağlantı kuruluyor. Fantastic4 karakterleri de bu sayede kendilerine açılmış alana giriş yapabilecek. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Yeni Fantastic Four Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

ABD merkezli çizgi roman yayımcısı ve film yapımcısı Marvel, bugün bir paylaşım yaparak, yeni Fantastic4 filminin kadrosunu duyurdu. Peki bu dörtlüye hayat verecek ünlü isimler kimler? Filmde Mr. Fantastic’i Pedro Pascal, Sue Storm’u Vanessa Kirby, Johnny Storm’u Joseph Quinn, The Thing karakterini ise Ebon Moss-Bachrach  canlandırıyor olacak. Ayrıca şirket yalnızca kadrosunu değil ek olarak filmin vizyon tarihinin de net olarak duyurusunu gerçekleştirdi.

marvel-fantastic-four

İlk olarak 2 Mayıs 2025’te vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak son ve kesin olarak açıklanan resmi tarih 25 Temmuz 2025’e olarak belirlendi. İlk olarak verilen tarihi de sanıyoruz ki şirket boş geçmek istemedi. 2 Mayıs 2025’te Fantastic4 yerine Thunderbolts filminin çıkacağı duyuruldu. Matt Shankman’ın yöneteceği yeni Fantastic4 filmi hakkında henüz çok fazla ilgi olmasa da, Fantastic4 çizgi romanlarının en önemli kötüsü olan, aynı zamanda Marvel evreninin de başlıca kötüleri arasında kabul edilen Victor von Doom, yani Doctor Doom’un da filmde yer alacağı duyurusu geldi. Fakat bu karaktere kimin hayat vereceği henüz belli değil.

Asus Zenfone 11 Ultra Geekbench’te Görüldü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu