EğlenceKültür Sanat

Deadpool 3 ile Wolverine Sürprizi!

Sevilen süper kahraman(!) filmi Deadpool‘un, vizyon tarihi sonunda açıklandı. Ryan Reynolds‘un yine başrolde olacağı serinin üçüncü filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde gelecek. Serinin ikinci filmini 2018 yılında izlediğimizi düşünürsek, açıklanan tarih pek tatmin etmedi.

Yapımcılar bu durumu önceden tahmin etmiş olacak ki, hayranlara bir sürpriz yapmaya karar vermiş. Geçtiğimiz seride çok az gözüken bir karakter, üçüncü seride de olacak.

Hugh Jackman, Wolverine ile geri dönüyor.

Sevilen sempatik oyuncu Ryan Reynolds’un sosyal medya hesabından paylaştığı videoda verdiği bomba haber ile Hugh Jackman’ın, Deadpool 3’te Wolverine olarak rol alacağını öğrenmiş olduk.

Videoda şu sözler dile getiriliyor;

“D23’ü kaçırdığımız için çok üzgünüz, uzun süredir yeni Deadpool filmi için çok sıkı çalışıyoruz. Bu konuda gerçekten ruhumu aramak zorunda kaldım. Açıkçası, MCU’daki (Marvel Sinematik Evreni) ilk görünüşün özel hissettirmesi gerekiyor.

Karaktere bağlı kalmak gerekiyor. Yeni bir derinlik, motivasyon ve anlam bulmamız gerekiyor. Her Deadpool filminin öne çıkması ve diğerlerinden ayrılması gerekiyor. Beni derinlere inmeye zorlayan inanılmaz bir meydan okuma oldu“

Videoda birkaç cümleden daha sonra arkada Hugh Jackman beliriyor ve Ryan ona Wolverine’i bir kez daha oynamak ister misin diye soruyor. Hugh ise tabii ki cevabını veriyor. Böylelikle, Deadpool serisinin 3. filminin de çalışmaları başlamış olduğunu öğreniyoruz.

Film hakkında bildiğimiz tek ayrıntı, şu an için bu. Filmin vizyon tarihinin 2024 olması, serinin son çıkan filmi ile arasında 6 sene olacak demek oluyor ki, bu oldukça uzun bir süre. Serinin ilk ve ikinci filmi arasında yalnızca 2 yıl vardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu