Mobil

WhatsApp v2.23.8.22 Güncellemesi ve Yenilikler!

WhatsApp v2.23.8.22 güncellemesi ile kullanıcı deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

WhatsApp v2.23.8.22 güncellemesi beta sürümü hakkında açıklamalar ve güvenlik özellikleri yazımızda!

Anlık mesajlaşma, arama ve haberleşme uygulaması WhatsApp kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına zaman zaman yeni özellikleri güncelleme getirerek sunuyor. Android telefon kullanıcıları için yayınladığı son güncelleme ile iletilen dosyaları ve medyaya özel açıklamalar ekleyebilmek olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellikle artık mobil uygulama kullanıcıları iletmiş oldukları medyanın amacını her alıcıya teker teker açıklamak zorunda kalmadan iletebilecekler.

WhatsApp v2.23.8.22 Güncellemesi ve Yenilikler!

Yeni yayınlanan özel açıklama özelliği ile dosya başlıklarına benzer şekilde çalışacak. Uygulama kullanıcıları, uygulamanın gönderirken otomatik olarak oluşturduğu dosya açıklamalarını kaldırıp iletmekte oldukları dosyaları için kendi istedikleri açıklamaları yazabilecekler. Alıcılar dosyanın yanı sıra açıklamayı da ayrı bir mesaj olarak almış olacak.

WhatsApp v2.23.8.22 Güncellemesi

Bu sayede iletilen dosyanın amacını dosyayı açmadan görebilecekler. Bu yeni özellik Google Play Store üzerinden beta kullanıcılarına yavaş yavaş sunulmaya başlandı. Tüm bunların yanı sıra bazı WhatsApp kullanıcıları durum güncellemelerini görememe ve gelen medyayı indirememe gibi bazı sorunların bildiriminde bulunmuşlar. Dosyaların yanına açıklama özelliği dışında, WhatsApp v2.23.8.22 kullanıcılarına üç yeni güvenlik özelliğinin tanıtımını gerçekleştirdi. Bu üç yeni özelliği şu şekilde sıralayabiliriz: “Cihaz Doğrulama, Hesap Koruma ve Otomatik Güvenlik Kodları”.

WhatsApp son zamanlarda Android’de ki en son güncellemede tüm beta kullanıcılarına “Eşlikçi Modu” özelliğini sunmuştu. Bu mod sayesinde kullanıcılar birden fazla cihazda WhatsApp kullanma kolaylığına sahip oluyorlar. WhatsApp’ın yaptığı bu tür güncellemeler uygulama kullanıcılarına daha bir deneyim yaşatarak kullanıcı sayısında artış elde edebilmek istemesi diyebiliriz. Eğer siz de WhatsApp v2.23.8.22 güncellemesinde bir beta testçisi iseniz deneyimlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

HarmonyOS 4.0, Huawei’den Devrim Niteliğinde Bir Adım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu