Mobil

Xiaomi MIUI 14 Güncellemesi Avrupa’da Sunuluyor!

Xiaomi MIUI 14 güncellemesi Avrupa'da bulunan kullanıcılara şirket tarafından sunulmaya başlandı.

Xiaomi MIUI 14 güncellemesi kullanıcılara sunulmaya başlandı, işte detaylar.

Teknolojinin Çinli üretici ve geliştirici şirketlerinden Xiaomi, Avrupa bölgesinde kullanılabilecek özel bir güncelleme yayınladığını duyurdu. Şirket son zamanlarda eski amiral gemisi modellerine güncelleme sağlayacağı bilgisi sızdırılmıştı. Yayınlanan bu yeni güncellemede birçok yenilik ve geliştirmeyi beraberinde getiriyor.

Xiaomi MIUI 14 Güncellemesi

Yayınlanan yeni güncelleme ile beyaz alan ve temiz çizgilerle minimalist bir tasarım sunan arayüzle geliyor. Bunun yanı sıra güncelleme ile beraber dinamik animasyonlar, güncellenmiş simgeler ve hayvan Widget’ları gibi kullanıcı deneyimini iyileştiren özellikler de bulunmakta. Hal böyle olunca Xiaomi cihazların güncelleme devamlılığının hangi cihazlara geleceği de merak konusu oluyor. Güncellemenin kesin olarak geleceği modeller 2020 yılından bu zamana kadar çıkanlar olacağı aktarılmış.

Xiaomi MIUI 14

Xiaomi MUI 14’ün daha az bellek kullanımı ve uzun süreli hızlı-duyarlı bir kullanım sunacak olması kullanıcıların ilk dikkatini çeken durum diyebiliriz. Bunun yanı sıra, kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirme imkanını arttıran özellikler de güncellemede bulunuyor. Yeni gelen güncelleme ile cihazlar daha kişisel hale getirilebilme şansına kullanıcılar sahip olacak.

Sunulan güncelleme ile ayarlar bölümündeki arama işlevinin daha gelişmiş hale getirilmesi ve arttırılmış sistem güvenliği gibi diğer özellikler de sunulmakta olduğunun altını çizelim. Xiaomi, Avrupa bölgesindeki kullanıcıları için bu güncellemeyi sunmaya devam ederek kullanıcıların teknolojik cihazlarından edindikleri deneyimi daha da iyileştirmeyi ve geliştirmeyi hedefliyor.

Asus Zenfone 10!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu