Donanım ve Elektronik

Vivo X90 Plus Özellikleri Sızdırıldı!

Vivo X90 Plus özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler sızdırıldı.

Vivo X90 Plus isimli yeni modeli bir diğer ismi ile Vivo X90s’in bugün içerisinde özellikleri ve bazı detayları sızdırıldı. İşte o bilgiler!

Vivo şirketi tarafından 2022 yılının sonlarına doğru tanıtılan X90 serisinin önümüzdeki aylarda global pazarda raflarda yerini alması bekleniyor. Teknoloji severlerin bu bekleyişi sürerken, Vivo X90 ailesinin son üyesi Vivo X90s hakkında yeni bilgiler sızdırılmaya başlandı. Çıkış tarihi yakınlaşan akıllı cep telefonu hakkında söyleyebileceğimiz ilk durum modelin diğer adının Vivo X90 Plus olmasıdır.

Vivo X90 Plus Özellikleri Sızdırıldı!

Paylaşılan bazı bilgilere göre Vivo X90s “V2141HA” model numarası ile Haziran veya Temmuz aylarında Çin’de piyasaya sürülecek. X90 serisinin dördüncü üyesi olacak bu yeni cihaz global olarak piyasaya çıkarılacak mı yoksa sadece Çin’de mi raflarda olacak henüz kesin değil. Sızıntı bilginin kaynağı, Vivo X90s modelinin bazı özelliklerini de açıkladığı görüldü. Kaynağın belirttiğine göre amiral gemisi cep telefonun tam kalbinde olan MediaTek Dimensty 9000 platformundan güç alacak.

Vivo X90 Plus
Vivo X90 Pro görseli

Kısa süre önce çıkan söylentilerde ise Dimensity 9200 Plus’a  sıcak bakıldığı konuşuluyordu. Fakat bu yonga setinin Pro modelde kullanılmasının tercih edildiği bir gerçek. Bu nedenle MediaTek Dimensty 9000′ in tercih edilmiş olması aslında şaşırtmadığını dip not olarak ekleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra Vivo X90 serisinden alışık olunan 120 Hz ekran yenileme hızı, 80W hızlı şarj desteği ve 12 GB RAM ile kullanıcının karşısına çıkacağı konuşulmakta. Vivo X90s modelinin 730 dolardan başlayan fiyatlar ile tanıtılması beklentisi ise çok yüksek.

WhatsApp v2.23.8.22 Güncellemesi ve Yenilikler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu