PC Oyunları

PlayStation Plus 2023 Ekim Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

3 ücretsiz oyun, 3 Ekim'den itibaren PlayStation Plus'tan erişime açılacak. İşte detaylar!

PlayStation Plus 2023 Ekim ayına ait aylık ücretsiz oyunlarının neler olacağı açıklandı. Üç oyun, 3 Ekim’den itibaren PS Plus Essential, Extra ve Deluxe/Premium plan üyeleri erişim sağlayabilecekler. Sunulacak bu oyunlar 6 Kasım’a kadar PS4 ve PS5 oyun kitaplığına eklenebilir halde olacak. Bu tarihten sonra erişime devam etmek için PS Plus aboneliğinizi sürdürmeniz gerektiğini unutmayın.

PlayStation Plus 2023 Ekim Ücretsiz Oyunları

Bu ücretsiz oyunlardan beğendiğiniz biri olursa kalıcılığı için satın almanız gerekmekte. Oyunları satın aldığınız zaman tüm ilerlemeler kayıtlı olarak karşınıza çıkacaktır. Sony şirketi oyunların ücretsiz sunulacağını resmi olarak kendi blog sitesinden doğruladı. Ayrıca şirket geçtiğimiz ay ücretsiz sunduğu oyunları kütüphaneye eklemek isteyen PS Plus üyelerinin, 2 Ekim’e kadar süreleri olduğunu açıkladı.

playstation-plus-2023
The Callisto Protocol

Gelelim bu ekim ayı oyunlarının neler olduğuna. Açıklanan üç oyundan ilki The Callisto Protocol.
Oyunun konusu Jacob Lee’nin Jovian’ın ayı olan Callisto‘da bulunan hapishaneye, mahkum olarak götürülmesiyle ve burada bilinmeyen bir virüsün etkilediği mahkumlarla savaşırken, hapishanenin karanlık sırlarını ortaya çıkarması üzerine ilerliyor. Bu oyun hem PS4 hem de PS5’te oynanabilecek.

playstation-plus-2023
Farming Simulator 22

Ücretsiz sunulacak ikinci oyunumuz ise Farming Simulator 22. Farming Simulator 22 Giants Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir tarım simülasyon oyunu olarak tanıtılabilir. Oyun 2021 yılında oyun severlerin beğenisine sunuldu. Bu oyun Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın kırsal kesimlerinde geçmekte. Oyuncular, bir çiftliğin sahibini veya işletmecisi rolünü üstlenmektedir. Tüm bunların yanı sıra oyun platformlar arası çok oyunculu desteğiyle hem PS4 hem de PS5’te oynanabilecek.

playstation-plus-2023
Weird West!

Gelelim üçüncü ve son oyunumuza Weird West! Sürükleyici simülasyon oyunu Weird West, kahramanların, farklı karakter gruplarının ve hatta mekanların oyuncunun seçimlerine farklı tepkiler verdiği farklı oynayış tarzlarını destekleyen bir simülasyon sandbox oyunu olarak tanıtılabilir. İlk defa The Game Awards 2019’da tanıtılan yapım, Amerikan sınırındaki beş karakterin doğaüstü olaylarla karşılaşmasını konu ediniyor.

”  OnePlus Buds 3’ten Sızıntı Bilgiler Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu