Donanım ve Elektronik

OnePlus Buds 3’ten Sızıntı Bilgiler Yayınlandı!

OnePlus Buds 3 kulaklığına dair bazı teknik özellikler ve render görüntüleri sızdırıldı. İşte detaylar!

OnePlus Buds Pro 2 TWS kulaklıklar, bu yıl piyasaya çıkarılmıştı. Çinli teknoloji şirketinin OnePlus Buds 3 üzerinde çalıştığı konuşulmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde bahsi geçen bu kulaklıkların görselleri internete sızdırıldı. Daha önce OnePlus Buds Pro 2 kulaklıkları OnePlus 11 ile birlikte piyasaya sunulduğunu hatırlayalım.

OnePlus Buds 3

Geçtiğimiz günlerde OnePlus Buds 3’ün deneme görselleri bazı kaynaklar tarafından sızdırıldı. Kulaklıkların Buds Pro 2’ye benzer bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Ancak kaplamada değişikliğe gidilerek metalik bir görüntü elde edilmiş.

oneplus-buds-3

Kaynağın ortaya attığı ilk iddia 48dB Aktif Gürültü Önleme (ANC) desteği ile geleceği oldu. Hazırlanan rapora göre Bluetooth 5.3 veya Google Fast kullanılarak bağlantı sağlanabilecek. Ayrıca kulaklıkların IP55 derecesi ile geleceği yani suya ve toza dayanıklılık kazanacağı, şarj kutusunun IPX4 derecesine sahip olacağı da iddialar arasında diyebiliriz.

oneplus-buds-3

Enerji tarafında ise 58mAh bataryaya sahip olacak şekilde tasarlanan bu kablosuz kulaklıklar şarj kutusunda 520mAh batarya bulunduğu bilgisi raporda yer alıyor. Ayrıca kulaklık 9 saate kadar pil ömrü sunacağı söylenmekte. Ancak kutu ile birlikte 33 saate kadar pil ömrü sağlayabileceği öne sürülüyor.  Teknoloji şirketi şimdilik herhangi resmi bir bilgiyi  açıklamadı. Tahminlere göre OnePlus 12 ile birlikte Ocak 2024’te piyasaya çıkabilmesi kuvvetle muhtemel.

Oppo A18 Piyasaya Sürüldü!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu