Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy A15 Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A15 render görüntüleri sızdırıldı. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Samsung Galaxy A15 yeni A serisi akıllı telefonu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şimdilik hiçbir resmi açıklama şirket tarafından gelmese de, internette Galaxy A15’e ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı. Yapılan sızıntıya göre Galaxy A15 5G’de üçlü arka kamera ünitesini bulunacak.

Samsung Galaxy A15

Sızıntıyı gerçekleştiren kaynak Galaxy A15’e ait olduğunu iddia ettiği bir renderı Twitter platformundan takipçileri ile paylaştı. Paylaştığı bu tweet ile telefonun arka yüzeyini de açığa çıkarmış oldu. cihazın arka yüzeyinde üçlü kamera ünitesi bulunmakta. Görsellere dikkatli bir göz atıldığında akıllı cep telefonun bir önceki versiyon Galaxy A14 5G’ye oldukça benzediği anlaşılıyor.

samsung-galaxy-a15

Galaxy A15’in 6,4 inçlik bir ekranla geleceği konuşulmakta. Ayrıca cihaz 160,2 x 76,8 x 8,4 mm ölçülerinde olabilir. Samsung Galaxy A15’in özellikleri hakkında fikir yürütmek için en son piyasaya çıkarılan aile üyesi  Galaxy A14 5G’nin bazı özelliklerine bakmak faydalı olabilir.

A14 5G’de 90Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç full-HD+ PLS LCD ekran bulunmaktaydı. Tam kalbinde bulunan 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş, sekiz çekirdekli Exynos 1330 SoC’dan güç almaktaydı. Cihaz hakkında henüz resmi bir onay ya da teknik özellik bulunmadığını tekrar belirtmekte fayda var.

PlayStation Plus 2023 Ekim Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu