Donanım ve Elektronik

Tecno Spark 20C Geekbench’te Görüldü!

Tecno Spark 20C'te hangi işlemci tercih edilecek? İşte detaylar!

Tecno Spark 10C, nisan ayında tüketiciye sunulmuştu. Serinin devamı olma görevini üstlenecek Tecno Spark 20C ile ilgili bazı detaylar ise yavaş yavaş meydana çıkıyor. Bahsettiğimiz bu akıllı cep telefonu Geekbench ve Bluetooth SIG sertifikasyon sitelerinde görüntülendi. Sitelerde cihazın teknik özellikleri hakkında ufak detaylar verildi. Ayrıca  modelin adı da doğrulanmış oldu.

Tecno Spark 20C

Teknoloji avcılarının paylaşımlarına göre Tecno Spark 20C birçok sitede sertifika onayı almak üzere yayınlandığını görüntülediklerini açıkladılar. Bluetooth SIG’e göre yeni akıllı telefonun adının Tecno Spark 20C (BG7) olduğunu ilk olarak duyurdular. Yani akıllı cep telefonunu Bluetooth 5.0 bağlantı desteği alması bekleniyor.

Tecno Spark 20C Geekbench'te Görüldü!

Tüm bunların yanı sıra Geekbench’in, akıllı telefonun diğer bazı özelliklerini listelediği görüldü. Cihazın tam kalbinde sekiz çekirdekli MediaTek Helio P35 SoC bulunabilir. Yazılım tarafında ise HiOS 13 kaplamasıyla birlikte kutudan çıktığı gibi Android 13’ü çalıştırması beklenmekte.

Geekbench’in raporuna göre tek çekirdekli testte 168, çok çekirdekli testte 928 puan aldı. Tecno Spark20C’nin 4 GB RAM’e sahip olacağı ise bir başka detay. Şimdilik cihazla ilgili yayınlanan bilgiler bu kadarla sınırlı kalmakta. Ayrıca teknoloji şirketi Tecno, Tecno Spark20C’nin lansmanını resmi olarak duyurmadı.

Samsung Galaxy A15 Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu