Donanım ve Elektronik

Noise Air Buds Pro SE TWS Kulaklıklar!

Noise Air Buds Pro SE TWS kulaklıklar ortam gürültüsü engelleme özelliğini kullanıcıya sunuyor. İşte detaylar!

Giriş seviyesi sayılan Noise Air Buds Pro SE TWS, 30dB’ye kadar aktif gürültü engellemeyi kullanıcıya sunmakta. Kutusu ile şarjı 45 saate kadar oynatma süresine sahip olduğu iddia ediliyor. Bu kulaklıklar suya ve toza dayanıklılık yani IPX5 derecesine sahip.

Noise Air Buds Pro SE kulaklık

Kulaklıklar Parlak Siyah ve Şampanya Altın renk seçeneği ile kullanıcıya sunuluyor. Kulaklıklar kulak içi tasarımı ile oldukça kullanışlı diyebiliriz. Ayrıca cihaz 30dB’ye kadar ANC ile çağrıların kalitesini iyileştirdiği söylenen ortam gürültüsü engelleme özelliğine sahip. Ayrıca dörtlü mikrofon kurulumuna da sahiptirler. Bu kulaklık 13 mm’lik bir sürücüyle donatılmış. Akıllı dokunmatik kontrole sahip Noise Air Buds Pro SE kulaklık, kullanıcıların çağrıları eller serbest olarak yanıtlamasına imkan tanımakta.

noise-air-buds-pro

Tüm bunların yanı sıra Siri veya Google Assistant’ı bu kulaklıklar ile kullanabilirsiniz. Şarj dayanıklığına baktığımız zaman Noise şirketi, kutuyla birlikte toplam 45 saate kadar oynatma süresi ve tek şarjla her bir kulaklıkla 7,5 saate kadar pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Kulaklıkların şarj olma süresi yaklaşık 30 dakika kadar sürmekte. Kulaklıkların her biri 3,3 gram, kutusu ise 33,3 gram ağırlığında. Ayrıca bu kulaklıklar hem Android hem de iOS cihazlarıyla uyumlu.

Tecno Spark 20C Geekbench’te Görüldü!

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu