PC Oyunları

Diablo IV 1. Sezon Tarihi 20 Temmuz Olarak Belirlendi!

Tüm canlı varlıkları kana susamış şeytanlara dönüştüren iltihaplı bir lanetten Sanctuary'i kurtarmakla görevlendiren yeni bir karakter Cormund'u tanıtıyor olacak.

Diablo IV’ün merakla beklenen 1. sezon güncellemesi, oyunun övgü dolu eleştiriler almaya başlamasından bu yana yaklaşık bir buçuk ay sonra, 20 Temmuz’da yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu. ‘Malign Mevsimi’ olarak adlandırılan güncelleme, cuma günü erken saatlerde yapılan bir geliştiricinin canlı akışı sırasında gösterildi. Yeni görevler, öğeler ve savaş geçişine daha fazla odaklanılan bir oyun oyuncuları bekliyor diyebiliriz. Başlığımızdan da anlaşılacağı gibi, önümüzdeki sezon, Sanctuary krallığının bir veba tarafından yavaş yavaş yozlaştığı ve tüm canlıları yeni güçlere sahip Habis Canavarlara dönüştürdüğü yepyeni bir görev dizisi sunulacak.

Diablo IV 1. Sezonda neler olacak?

Büyüyen bir lanet, Diablo IV‘lerde erişimini genişletirken Sanctuary, oyuncu yeni bir karakter olan Cormand ile tanışmak için 1. seviyede Kyovashad’a geri çağrılıyor. Dünyada bulduğunuz seçkin canavarlar, yenildiğinde açıkta bir Malign Heart bırakan Malign bir versiyon olarak doğma şansına sahip olacaklar. Bir grup yozlaşmış çeteyle çevrili, elit düşmanın daha da güçlü bir versiyonunu ortaya çıkaran bir ritüel başlatmak için bu öğeyle etkileşime girebileceksiniz. Bir kez öldürdüğünüzde gücünüzü muazzam bir şekilde artırmak için yüzüklere veya muskalara yerleştirilebilen bir mücevher gibi işlev gören “Kafesli bir Kalp” kazanılacak.

diablo-iv-1-sezon

1. sezon yolculuğu, her biri yeni öğeler ve haritalarla kendi hedef ve ödüllerine sahip yedi bölüme yayılacak. İkincisi, ödüllerin kilidini açmanıza yardımcı olarak Diablo 4’ün savaş geçişini ilerletmek için çok önemli. Ne kadar çok “İyilik” kazanırsanız, o kadar çok seviyenin kilidini açarsınız. Bu arada iki tür savaş bileti olduğunu da belirtmekte fayda var: herkesin oyun içi güçlendirmeler kazanabileceği ücretsiz bir aşama ve ödüllerin tamamen kozmetik olduğu ücretli bir Premium katman bulunuyor. Diablo IV piyasaya sürüldüğünde, yalnızca dış görünümler içeren bir oyun içi mağazaya sahipti. Bu yüzden oyun sizi asla bunlardan herhangi birini satın almaya iteklemedi.

Diablo IV PC’de, PS4’te , PS5’te , Xbox One’da ve Xbox Series S/X’te çıkmış durumda.

Killers of the Flower Moon 2. Fragmanı Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu