PC Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 3 Geliyor!

"Urzikstan" da bizi neler bekliyor? İşte detaylar!

Call of Duty Modern Warfare 3, Kasım ayında çıkıyor. Oyunun çıkışı öncesi yepyeni bir haritayı açıklandı. “Urzikstan” olarak adlandırılan büyük ölçekli metropol, Warzone 2.0’da mevcut olacak. ‘Urzikstan’ olarak Plunder modunda da oynanabilir olacak. Karadeniz’in doğu sınırında yer alan bu harita, daha iyi geçiş için yatay ziplinelar ve sürülebilir trenlerle süslenmiş 11 benzersiz ilgi çekici dokunuşla oyun severler ile buluşacak.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Levin Resort, Popov Power, Orlov Askeri Üssü, Liman Bölgesi, Urzikstan Kargo, Olf Kasabası, Aşağı Kasaba, Hadika Çiftlikleri, Zaravan Şehri, Zaravan Banliyöleri ve Şahin gibi konumlar beraberinde Urzikstan’ı Orta Doğu’nun Avrupa ile buluştuğu nokta olarak tanımlamak mümkün. Bu yeni haritada oyuncular, adından da anlaşılacağı gibi sizi harita üzerinde yüksek hızlarda kaydıran yatay zipline’ları arayarak kaçınma şansınızı arttırıyor.

call-of-duty-modern-warfare-3
Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Warzone 2.0’a eklenen bir başka güncelleme, operatörlerin üzerine inip kontrol edebildiği sürülebilir trenler olarak karşımıza çıkıyor. Sürücü koltuğu, hızını ve yönünü kontrol etmek için kollar bulunmakta. Fakat şu unutulmamalı ki rakip takımdan oyuncular kolayca arka uca tırmanabilir ve size müdahale edebilirler. Oyunun içerisinde savaş için üç şerit sunan yeni Gulag bulunuyor. Karanlıkta geçen bir koridora gönderilme ihtimali epey düşük.

call-of-duty-modern-warfare-3
Call of Duty: Modern Warfare 3

Yayıncı şirket Activision ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 3’ün artık açık dünya haritasında yer alan Zombies modu için fragmanı oyun severlere sundu. Feleneksel tarafı eskisi gibi olmasa da, sonsuz ölümsüz orduları avlarken, bazıları gözlerinden lazer ışınları fırlatan garip canavarlara dönüşmekte. Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım‘da PC , PS4 , PS5 , Xbox One ve Xbox Series S/X’te piyasaya çıkarılacak. Urzikstan haritası, 1. sezon içeriğinin bir parçası olarak Aralık ayında geleceği açıklandı.

Assassin’s Creed Mirage Lansman Tarihleri!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu