Donanım ve Elektronik

Yeni iPad, iPad mini ve iPad Air!

iPad mini, iPad Air ve 11.nesil iPad modelleri hakkında yeni bilgiler açığa çıktı. İşte detaylar!

Teknolojinin öncülerinden Apple, şimdilerde yeni akıllı cihazları üzerinde çalışmakta. Geliştirmekte olduğu tabletleri bu yıl resmiyet kazanabilir. Yeni iPad, iPad mini ve iPad Air hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

Yeni iPad, iPad mini ve iPad Air

Şimdilerde teknoloji kaynaklarının aktardığına göre iPad, iPad mini ve iPad Air modellerinin iPadOS 17 sürümü ile tanıtılması beklentisi bulunuyor. Bu verilere göre, gelecek ay paylaşılacak iPadOS 18 güncellemesinden önce yeni bir lansman gerçekleşmesi olağan diyebiliriz.

ipad mini

Yeni çıkacak iPad Mini modelinin selefi ile aynı tasarıma sahip olması muhtemel görülüyor. Fakat donanım tarafı oldukça yeni olacak diyebiliriz. Apple şirketi, dolaşan bilgilere göre bir değil tam iki farklı iPad Air sürümü üzerinde çalıştığını da belirtmekte fayda var. Her iki iPad Air sürümü, mevcut ile benzer tasarımda beğeniye sunulacak. 11.nesil modelle aynı tasarımı paylaşan bu sürüm daha güçlü bir yonga seti ile donanacak.

ipad mini

Tüm bunların yanı sıra M3 çipli iPad Pro da her zaman gibi iki farklı ekran boyutu ile piyasaya sunulacak. Ayrıca Apple, yeni bir Magic Keyboard geliştirmekte olabilir. Cihaz alüminyum gövde, daha büyük bir touch pad ve ivmeölçer de dahil olmak üzere bazı yeni sensörler ile gelebilir. Yeni nesil iPad, iPad mini ve iPad Air hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı kalıyor.

Galaxy A15 Performans Testinden Geçti!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu