Donanım ve Elektronik

Galaxy A15 Performans Testinden Geçti!

Samsung'un yeni Galaxy A15 4G telefonu, tanıtımdan önce Geekbench'te göründü. İşte detaylar!

Teknoloji devi Samsung lüks akıllı telefonlarının yanı sıra, bütçe dostu giriş ve orta segment telefonlarını da vitrine çıkarmaya devam etmekte. Şimdilerde ise bir süredir sızıntı bilgilerden aşina olduğumuz Galaxy A15 modeline dair bilgiler tekrar gündemde. Şimdi ise Geekbench platformunda performans testinde başarıya ulaştığı görüldü.

Galaxy A15

Galaxy A15 için kısa süre önce paylaşılan görüntüler, akıllı cep telefonun 4G ve 5G olmak üzere iki farklı sürümde çıkış yapacağını açığa çıkarmıştı. Tüm bunların yanı sıra düz çerçevelere ve 6,4 inç boyutunda Infinity-U ekrana sahip olacağını da sızıntılarla öğrenmiştik. Geekbench’te gerçekleşen test sonucunda ise, Galaxy A15 4G’nin ”SM-A155F” model koduna sahip olacağını kesinleşmiş oldu. A15 isimli bu yeni cihaz, maksimum saat frekansı 2GHz olan sekiz çekirdekli bir işlemci ile destekleniyor.

galaxy-a15-

Bir anlamda cihaz ile birlikte MediaTek Dimensity 800 yonga setini görmüş olabiliriz. Geekbench performans raporuna göre, cihazın 4GB RAM ve Android 14 ile çıkış yapacağı doğrulanmış. Performansta sergilediği skorlara baktığımızda tek ve çok çekirdekli testlerinde 743 ve 2.005 puan alıyor. Bu da bir önceki aile üyesinden oldukça yüksek. Önümüzdeki haftalarda daha çok detay göreceğimiz kuvvetle muhtemel diyebiliriz.

Assassin’s Creed Mirage Lansman Tarihleri!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu