PC Oyunları

WWE 2K24 Yakında Geliyor!

WWE 2K24 'te gelecek yenilikler neler? Gelin yakından bakalım!

2K’nın güreş video oyunu serisinin yeni bölümü olan WWE 2K24 resmi olarak tanıtıldı. Oyun WWE 2K, 8 Mart’ta PC, PS5, PS4, Xbox One ve Xbox Series’de alıma açılacak. İşte detaylar!

WWE 2K24

Oyunun duyurusu, oyun içi görüntülerini ve öne çıkan yıldızları gösteren resmi bir fragmanla gerçekleşti. Daha önce olduğu gibi Visual Concepts tarafından geliştirildi. Ancak yeni oyunda ayrıca birkaç franchise geliştirmesi de yer alıyor. Ek olarak bu yıl dört yeni maç türünü (Özel Konuk Hakem, Ambulans Maçı, Tabut Maçı ve Eldiven Maçı) ve iki yeni MyRISE deneyimi oyunda yer alacak.

wwe-2k24-yakinda-geliyor

Aktarılana göre WarGames, Extreme Rules, TLC, Submission, Hell in a Cell ve daha fazlası gibi tanıdık türler de geri dönüyor. Yeni sezonda aralarında “Stone Cold” Steve Austin, Undertaker ve Andre the Giant gibi ikonların yanı sıra Cody Rhodes, Bianca Belair, John Cena, Rhea Ripley ve Roman Reigns WWE yıldızlarının da bulunduğu 200’den fazla WWE süper starından oluşan bir kadro bulunacak. Karakterlerin kilidini oynayarak veya ön sipariş satın alınarak açılabileceksiniz.

wwe-2k24-yakinda-geliyor

Oyunda yapılan geliştirmeler ile daha iyi animasyonlar içeriyor olacak. Ek olarak oyun içi kamerayı hareket ettirme yeteneği iyileştirmeleri de gelecek. WWE 2K24 Deluxe Edition ve Forty Years of WrestleMania Edition 5 Mart 2024’te çıkacak. Standard Edition ve Standard Cross-Gen Digital Edition üç gün sonra, 8 Mart’ta oynanabilir olacak.

Riot Games, Personelinin Yüzde 11’i ile Yollarını Ayırıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu