PC Oyunları

PlayStation State of Play’de Neler Var?

Oyun severlerin beklediği PlayStation State of Play'de bizi neler bekliyor? İşte detaylar!

Oyun kuruluşu Sony, yılın ilk PlayStation State of Play oyunları sergisine ev sahipliği yaptı. Sergide planları ile ilgili bir dizi yeni duyuru, açıklama ve güncellemeyi aktardı. Sony bazı oyunların genişletilmiş oynanış fragmanlarını da yayınladı.

PlayStation State of Play

State of Play vitrininde Death Stranding 2’nin dayandığı hikayenin, yeni ve geri dönen karakterlerin ayrıntılarını içeren yaklaşık 10 dakikalık bir fragmanla derinlemesine bir bakış sunuldu. Ayrıca Silent Hill 2’nin yeniden yapımıyla ilgili güncellemeleri, Ken Levine’in Judas’ı için yeni bir hikaye fragmanı ve bu yıl PS5 ve PC için Until Dawn’ın geliştirilmiş bir versiyonunun da aralarında bulunduğu bir düzineden fazla duyuru görüldü. State of Play’de ayrıca birkaç PS VR2 oyununu da tanıtıldı. Tanıtılan oyunlara gelin yakından bakalım…

PlayStation State of Play

Rise of the Ronin

22 Mart’ta PS5’te yayınlanacak Team Ninja’nın Rise of the Ronin oyunu, State of Play’de 4 dakikalık oynanışa genel bakış fragmanına, ayrıntılı savaş mekaniklerine, kılıç oyununa, özel silahlara ve kesintisiz geçişe kavuştu. Ghost of Tsushima’nın ilk kuzeni gibi görünen oyun aynı zamanda hikayenin ilerleyen olaylarını etkileyecek önemli anlarında önemli oyuncu seçimlerini de içerisinde barındırıyor olacak.19. yüzyıl Japonya’sında, Bakumatsu döneminin tam ortasında geçen Rise of the Ronin, sizi döneme uygun bir Yokohama’ya yolculuğpa çıkarıyor. Oyun 22 Mart’ta PS5’e özel olarak çıkacak.

Stellar Blade

Sonunda State of Play vitrininde oynanışa genel bakış fragmanıyla birlikte çıkış tarihini alan oyun 26 Nisan’da PS5’e oyun severleri bekliyor. Kısaca oyun, oyuncuları, gezegeni ele geçiren canavar istilacılar Naytibas’ı alt etmek için Dünya’ya gönderilen dünya dışı bir savaşçı olan Eve’in yerine koyuyor. Kahramanımız Eve Hayatta kalan diğer iki kişi olan Adam ve Lily ile bir araya gelir ve Dünya’yı geri almak için bir göreve çıkar.

Death Stranding 2: On the Beach

Oyunun fragmanı tam olarak bir Death Stranding fragmanından beklenecek gibiydi; uzun, gizemli ve tamamen çılgın. Fragmanda pek çok tanıdık yüz yeniden bizlerle. Oyunda yolculuk boyunca size yardımcı olacak yeni araçlar, daha fazla BT, büyüleyici yeni ortamlar ve bir dizi yeni cihaz gösteriliyor. İlk oyunun baş düşmanı Troy Baker’ın Higgs’i de geri dönüyor.

Sonic X Shadow Generations

Sega , Sonic Generations’ın sevilen 2D ve 3D seviyelerini bir araya getiren yeniden düzenlenmiş bir oyun seti olan Sonic X Shadow Generations’ı State of Play’de tanıttı. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X ve Nintendo Switch’e 2024 üçüncü çeyreğinde çıkacak.

Silent Hill 2 ve Silent Hill: SMS

Yayınlanan fragman ile oyunun atmosferine, ortamına ve oyunun bazı korkunç canavarlarına ek olarak, oyunun üçüncü şahıs dövüşünü ilk kez görme şansını yakaladığımız an demek yanlış olmayacaktır. Tüm bunların yanı sıra eklenenler sadece bunlar ile sınırlı değil. İşte gelecek diğer oyunlar:

PlayStation State of Play

  • Zenless Zone Zero bu yıl PS5’e geliyor
  •  Metro Awakening, bu yıl PS VR2’ye geliyor
  •  Legendary Tales, 8 Şubat’ta PS VR2’ye geliyor
  • PS4 oyunu Until Dawn, bu yıl PS5 ve PC için geliştirilmiş bir sürüm ile geliyor
  • V Rising bu yıl PS5’e geliyor
  • Dave the Diver, yeni Godzilla DLC’siyle birlikte Nisan ayında PS5 ve PS4’e geliyor
  • Foamstars 1. Sezon 6 Şubat’ta yayınlanacak

GeForce RTX 4080 SUPER Test Sonuçları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu