Donanım ve Elektronik

Vivo X Fold 3 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı!

Vivo X Fold 3 serisinin tasarım detayları neler? Gelin beraber bakalım!

Teknoloji şirketi Vivo, Vivo X Fold 2’nin başarısının ardından markanın Vivo X Fold 3 serisi üzerinde çalıştığı duyurmuştu. Aile üyelerinin X Fold 3 ve Vivo X Fold 3 Pro’yu içereceği düşünülüyor. İşte detaylar!

Vivo X Fold 3

Sızıntıyı gerçekleştiren kaynak bahsi geçen kameranın ayrıntılarını Weibo’da yayınladı. Sızıntı kaynağına göre beklenmekte olan katlanabilir akıllı telefonun OmniVision OV50H ana kameraya ve periskop telefoto lense sahip olması kuvvetle muhtemel. İddialar bununla sınırlı elbette ki değil. Cihazın tam kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 SoC’sinin Vivo X Fold 3 Pro’ya güç vereceğini ortaya atmıştı. Ek olarak cihazın ekran kısmında 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip LTPO iç katlanabilir ekranın yer alacağı söyleniyor.

vivo-x-fold-3

Optik tarafında 50 megapiksel ana kameraya ek üçlü bir arka kamera ünitesi bulunacak. Ünitenin, 4x optik yakınlaştırmalı ve ultra geniş açılı kameraya sahip 100 mm periskop telefoto kameradan oluşması bekleniyor. Bu akıllı cep telefonu X Fold 3 Pro’nun bu yılın ilk çeyreği bitmeden Vivo Pad 3 ile birlikte piyasaya çıkarılması beklentisi resmi bir açıklama henüz yapılmasa da beklenmekte.

PlayStation State of Play’de Neler Var?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu