PC Oyunları

Elden Ring Shadow of The Erdtree Tanıtımı Geliyor!

Lansman tarihi duyuruldu mu? İşte detaylar!

Elden Ring‘in uzun zamandır beklenen geliştirilmiş versiyonu için sonunda bir fragman yayınlanıyor. Geliştirici şirket FromSoftware, Elden Ring Shadow of the Erdtree’nin ilk fragmanının resmi olarak yayınlanacağını resmi olarak duyurdu. Fragmanda oynanışı da yer alıyor olacak. Peki lansman tarihi açıklandı mı? İşte detaylar!

Elden Ring Shadow of The Erdtree Fragmanı Geliyor!

X’te resmi olarak EldenRing hesabı üzerinden Shadow of the Erdtree’nin oynanış fragmanının bugün saat 17:30 ‘da yayınlanacağı duyuruldu. Fragmanın üç dakika uzunluğunda olacağı onaylandı. Ayrıca globalde yer alan sevenleri için dil- altyazı seçenekleri bulunacak.

elden-ring-shadow-of-the-erdtree

Fragman, EldenRing yayıncısı Bandai Namco’nun YouTube kanalında yayınlanacak. Yazımızın sonunda Youtube kaynağına erişebilirsiniz. Oyun ilk olarak 28 Şubat 2023’te duyurulmuştu. Bu duyuru hayranlar için yalnızca şifreli bir mesaj içeriyordu: “Yükselin, Kararmış ve birlikte yeni bir yolda yürümemize izin verin.”

elden-ring-shadow-of-the-erdtree

Bu mesajı çözen keskin gözlü hayranlar, mevcut her türlü bilgiyi işlemeye hazırlardı. Shadow of Erdtree hakkında teorileri oluşturmak için tahminlerde bulunmaları pek zaman almadı. Hayranlar, yeni güncelleme paketinin Malenia’nın sonsuza kadar genç kalması lanetlenen kardeşi Miquella’ya odaklanacağını düşünüyor. Oyun daha önce The Game Awards 2022’de Yılın Oyunu unvanını kazanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu