PC Oyunları

Dragon’s Dogma : Dark Arisen, PS Plus’a Geliyor!

Dragon’s Dogma: Dark Arisen, kasım ayı PlayStation Plus Ekstra ve Deluxe/Premium oyun kataloğuna gelen yeni oyun paketinin başında geliyor. 21 Kasım’dan itibaren tüm üst seviye PS Plus üyeleri, oyuna erişebilecek. Gelin detaylara yakından bakalım.

Dragon’s Dogma : Dark Arisen ve gelecek diğer oyunlar!

15 Kasım’da konsollarda piyasaya sürülen Teardown, artık PS5’te mevcut. Dead Island: Riptide Definitive Edition PS4’te mevcut olacak. Bulmaca oyunu hayranları Superliminal’i PS4 ve PS5’te deneyebilir. Pillow Castle Games’in bu gerçeküstü oyununda, çeşitli optik illüzyonları önünüze seren deneysel bir rüya terapisi programında gönüllü olarak oynuyorsunuz. Yukarıda da ismi geçen bazı oyunlar ücretsiz sunulacak ancak tam liste yazımızın sonunda yer alıyor.

dragons-dogma-dark-arisen

Son zamanlarda üyelere sunulan oyunlardan dolayı bir endişe rüzgarı esiyordu. Kısa süreli üyelikler uzun vadede pahalı. Bu nedenle birçok kullanıcı, son birkaç aydır PS Plus aboneliklerini iptal ederek hayal kırıklıklarını dile getiriyordu. Şirket buna dur deme yöntemi olarak Black Friday indirimi sayesinde yeni 12 aylık PS Plus üyelikleri yüzde 30 indirimli olarak sunuyor olacak. Kasım Oyun Listesi PlayStation Blog’da açıklandı. Yalnızca PS Plus Extra ve Deluxe üyelerine özel olarak sunulacak.

21 Kasım’dan itibaren PlayStation Plus Extra ve Deluxe/Premium abonelerine sunulan ücretsiz oyunların tam listesi.

Dragon’s Dogma : Dark-Arisen (PS4)
Teardown (PS5) — ŞİMDİ MEVCUT
Dead Island: Riptide Definitive Edition (PS4)
Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost Açık (PS4)
Eiyuden Chronicle: Yükseliyor (PS4, PS5)
Nobunaga’nın Hırsı: Taishi (PS4)
Alternate Jake Hunter: DAEDALUS The Awakening of Golden Jazz (PS4)
River City Melee Mach!! (PS4)

Samsung Galaxy Fit 3 Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu