Teknoloji

Samsung Galaxy Fit 3 Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Fit 3 işletim sistemi ne olacak? İşte detaylar!

Teknoloji şirketinin yeni akıllı saati Samsung Galaxy Fit 3 kullanıcılara yakında sunulacak. Geçtiğimiz hafta içerisinde yeni görselleri internette sızdırıldı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da detaylar belli oldu.

Samsung Galaxy Fit 3 Detayları!

Sızdırılan rapora göre cihazın bazı temel özelliklerini, renk seçeneklerini Galaxy Fit 3’ün görüntüleri açığa çıktı. Görüntülere göre cihaz üç renk seçeneği ile kullanıcıya sunulacak. Bu renkler: Siyah, Altın ve Gri olduğu iddia ediliyor. Galaxy Fit 2’nin halefi olarak çıkacak olan Galaxy Fit 3’ün önemli yükseltmelerle geleceği söylenmekte. Başlıca olarak en önemli diyebileceğimiz yükseltme ekran tarafında olacağı iddiası ortaya atıldı.

samsung-galaxy-fit-3

Akıllı saat daha büyük bir ekran ile servis edilebilir. Form bakımından dikdörtgen olması muhtemel. Raporda dikkat çeken diğer konu ise şirketin bu yeni modelde Galaxy Fit 3’ün rtOS tabanlı işletim sistemini bırakıp Wear OS’yi tercih edebilme ihtimali oldu. Görüntülere göre Pogo şarj pinleriyle birlikte gövdenin arkasındaki optik kalp atış hızı monitörü için sensörler yer almakta.

Bluesky 2 milyon Kullanıcı Elde Etti!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu