PC Oyunları

League of Legends’ın 2024 Sezon Tanıtımından Rekor!

League of Legends, 2024 sezonunun başlangıcını “Still Here” sinematik videosuyla duyurdu. İşte detaylar!

Ünlü oyun şirketi Riot Games, efsanevi MOBA oyunu League of Legends’ın 2024 sezonunu geleneksel sinematik video ile duyurdu. “Still Here” (Hala Buradayım) adıyla çıkış yapan sinematik videosu, meraklılarını ağına aldı demek yanlış olmayacaktır. Bu video şimdiye kadar çıkmış tüm LoL videoları arasında 24 saatte en çok izlenen video olarak tarihe geçmeyi başardı.

Yeni League of Legends tanıtımına rekor tık!

Geçtiğimiz yıl çıkan sinematik video oyunun tutkunları tarafından oldukça eleştirilmiş ve yetkililer de oyunculara 2024 için çok sağlam bir video yapacaklarına dair söz vermişti. “Still Here” ile bu sözü tutmuş diyebiliriz. Çünkü  video, oyunun ve hikaye evreninin tutkunlarının tam olarak istediğini vermiş olacak ki hayranlar 24 saatte rekor imza atmasına destek oldu.

league-of-legends

Morgana, Kayle, Tyrndamere, Ashe, Kindred, Aatrox – ve Forseen Yasuo – karakterlerini videoda görüyoruz. “Still Here” videosu ikinci sıradaki rakibi K/DA’nın “MORE” videosunu tık olarak ikiye katlamış halde. 2024 sezonu ile birlikte Riot Games, oyuncularını mutsuz eden konulara odaklandıklarını ve büyük değişikliklere imza attıklarının altını çiziyor.

Oppo Pad Neo Tablet Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu