Donanım ve Elektronik

Beats Fit Pro için Apple’dan 3 Yeni Renk Seçeneği!

Beats Fit Pro için Apple'dan 3 yeni renk seçeneği yolda.

Beats Fit Pro kablosuz kulaklık için yeni renk seçeneklerinin yolda olduğu bir süre önce açığa çıkmıştı. Apple sonunda yeni renklerin resmi olarak duyurusunu gerçekleştirdi. Kulaklık için sunulan yeni renk seçenekleri Derin Mavi, Şimşek Sarısı ve Mercan Pembesi adını taşıyor olacak. Detaylara gelin birlikte bakalım.

Yeni eklenen renklerle birlikte Fit Pro’nun renk seçeneklerinin sayısı totalde yediye çıktı. Daha önce Beats Siyahı, Beats Beyazı, Nane ve Gri ile Ametist seçenekleri halihazırda kullanıcılar için mevcuttu. Fit Pro’nun yeni renkleri şarkıcı Chlöe ile yeni şarkısı ve albümü için yapılan iş birliği çerçevesinde teknoloji ve kulaklık meraklılarına duyuruldu.

Yeni renk seçenekleri dışında kulaklığın tasarımında ya da özelliklerinde bir değişiklik yapılmadığını belirmekte fayda var. Üst sınıf bir kablosuz kulaklık olan Fit Pro, ilk nesil AirPods Pro’nun daha “spor odaklı” bir versiyonu şeklinde açıklamak doğru olacaktır.

Beats Fit Pro’nun yeni renk seçeneklerinin satışa çıkış tarihi peki ne zaman?

İki kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğine, uzamsal ses, baş takibi ve Apple H1 çip gibi özelliklerini beraber paylaşmakta. Fit Pro, kanatlı uçları ile spor sırasında kulaklara daha güvenli şekilde oturtulabilmesi üzerine spor severlerin aktivite anında endişe duymadan rahatlıkla kullanabilecekleri bir model olma özelliğine de sahip.

Beats Fit Pro’nun yeni renk seçeneklerini Apple’ın çevrimiçi mağazasında görmek şu an için açık halde. Ancak bu üç yeni renkten biri seçildiğinde gönderim kısmında “Çok Yakında” ifadesi bulunmakta. Diğer renkler ise hemen edinilebilir durumda olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca kulaklık Türkiye’de 4899 TL karşılığında satışa sunulmuş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu