Donanım ve Elektronik

iPhone 15 Pro, Koyu Kırmızı Renk Seçeneği ile Gelebilir!

iPhone 15 Pro, Koyu Kırmızı Renk Seçeneğinde ve iPhone 15 Pembe, Açık Mavi Renklerle Gelebilir.

iPhone 15 Pro, Koyu Kırmızı Renk Seçeneği ile Gelebilir! İşte detaylar.

Apple, iPhone modellerini genellikle parlak renk gruplarında piyasaya sürerken, iPhone Pro serisinde özel renk seçenekleri bulunmakta.iPhone 14 serisi ile şirket en son akıllı telefon serisi olarak geçen yıl Eylül ayında piyasaya ürün çıkarmıştı. Bu yıl, Eylül ayından sonra iPhone 15 modelleriyle iPhone 14 serisini takip etmesi beklentisi bulunmakta. iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinin renk seçenekleri, çıkış tarihinden aylar önce belli oldu. Şu anda Pro varyantını ve bir Pro Max varyantını içeren seriye yeni renk seçenekleri ekleneceği konuşulmakta.

iPhone 15 Pro, Koyu Kırmızı Renk Seçeneği ile Gelebilir!

Sızıntıyı yayınlayan kaynağın hazırladığı bir habere göre, Apple‘ın vanilya varyantı iPhone’u parlak renk seçenekleriyle sunma geleneğini iPhone 15 serisi ile sürdürmesi beklentisi bulunmakta. Vanilya iPhone 15’in Koyu Pembe ve Açık Mavi renk seçenekleriyle sunulması ise başka bir diğer beklenen konu. Kaynağın haberinde ayrıca, yeni Pembe ve Açık Mavi renk seçenekleriyle vanilya iPhone 15’in kendi oluşturduğu render resimlerine de yer verdiği görülmekte.

iPhone 15 için bu iki yeni renk seçeneğinin Siyah, Beyaz ve Kırmızıyı içerebilecek üç standart renk seçeneğine bir ek tercih olacağını eklemekte fayda var. Ancak, Apple’dan iPhone 15 serisi için yeni renk seçenekleri ekleme planları hakkında yapılan haberler ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Yayınlanan habere göre Apple, bu yıl da Pro model iPhone’unda özel renkli sürümleri piyasaya sürmeye başlaması muhtemel. Ayrıca, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max/Ultra modellerinin yepyeni bir Koyu Kırmızı renk seçeneğiyle gelebileceğini de iddia ediyor.

15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, geçmişteki modellerine göre kavisli kenarlara ve ekranlarının çevresinde daha ince çerçevelere sahip olacak şekilde tasarlandığı bilinenler arasında. Daha önceki sızıntılarda, farklı iPhone 15 serisi modellerindeki ekran boyutlarının, iPhone 14 serisinde bulunan modellerle aynı olacağını öne sürülmüştü. Fark edilir ölçüde incelen çerçeveler ve kıvrımlı kenarların 15 Pro modellerine Apple Watch benzeri bir tasarıma sahip olacağı da var sayılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu