PC Oyunları

Stalker 2 Heart of Chornobyl

Stalker 2 Heart of Chornobyl 'in fiyatı ve pek çok bilgi açıklandı!

Stalker 2 Heart of Chornobyl ‘in fiyatı ve pek çok bilgi açıklandı! Bu bilgiler neler? Fiyatı ne kadar? İşte detaylar!

STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri bilgileri çıktı. Oyun sizin PC’nizin en az Windows 10′ a sahip olması gerektiğini belirtiyor. İşlemci olarak bilgisayarınızın en az AMD Ryzen 5 1600X ya da Intel Core i5-7600K’ ya sahip olması gerekiyor. RAM için ise 8GB ‘lık bir kartınız varsa yeterli olacaktır. Ekran kartı istemine gelecek olursak AMD Radeon RX 580 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB gerekiyor. Bunların yanı sıra, 150 GB depolama alanı SSD içinde olması oyun için sıkıntısız bir keyif olacağı anlamına geliyor.

Stalker 2 Heart of Chornobyl ‘in fiyatı ve pek çok bilgi açıklandı!

Oyun kütüphanesinde paylaşılan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

İşletim Sistemi: Windows10, İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X ya da Intel Core i5-7600K, Bellek: 8 GB RAM, Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8 GB ya da NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB, Depolama Alanı: 150 GB boş depolama alanı.

Oyun Ukraynalı oyun şirketi GSC Game World tarafından hazırlandı. Oyun bir nişancı hayatta kalma oyunu olarak karşınıza çıkıyor. Rus-Ukrayna savaşından etkilendiği için uzun süredir ertelenmekteydi. Türkiye fiyatından bahsedecek olursak fiyatlar şu şekilde: STALKER 2 Heart of Chornobyl : 345 TL, STALKER 2 Heart of Chornobyl – Deluxe Edition: 449 TL, STALKER 2 Heart of Chornobyl – Ultimate Edition: 599 TL olacağı açıklandı.

Bu oyun sadece bir hayatta kalma mücadelesini anlatacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Daha derin bir hikaye oyun severleri bekliyor. Oyun geliştiricilerinin aktardığına göre 64 kilometre karelik bir haritaya da sahip. 2023 yılında çıkacağı da gün olarak net bir tarih verilmese bile yıl olarak açıklanmış durumda.

Steam 2022 En Çok Satanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu