Donanım ve Elektronik

Sony INZONE M3, Piyasaya Merhaba Diyor!

"Sony INZONE M3" Yeni Oyuncu Monitörü!

Sony INZONE M3″ Yeni Oyuncu Monitörü Tanıtıldı! Yeni monitör neler sunuyor gelin birlikte bakalım.

Sony’nin 899 Dolarlık InZone M9 oyun monitörünün daha uygun fiyatlı yakın özelliklere sahip aile üyesi piyasaya merhaba diyor. InZone M3 529 dolar gibi bir fiyat ile satışa sunulacak. Ekranın özellikleri 27 inç ,EKRAN TİPİ: IPS LCD, EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ (PİKSEL, Y X D)1920 x 1080, YENİLEME HIZI DisplayPort: 24 Hz – 240 Hz, HDMI: 24 Hz – 240 Hz, DEĞİŞKEN YENİLEME HIZI TEKNOLOJİSİ Uyarlanabilir Senkronizasyon (VESA DP), NVIDIA G-SYNC ile Uyumlu, Değişken Yenileme Hızı (HDMI 2.1), TEPKİ SÜRESİ1 ms (Daha Hızlı Mod) olarak karşımıza çıkıyor.

Sony bu yılı yalnızca PlayStation kitlesine hitap ederek değil daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla geçirmek için adımlar atıyor. Diğer kitlelere de donanım üretmek temel hedef olmuş desek yanlış olmayacaktır. PC ekranı yarışında teknoloji devlerine bende buradayım demeyi başarıyor.

Sony INZONE M3, Piyasaya Merhaba Diyor!

Diğer modeli ile arasındaki farka gelince ise şunlar ile karşılaşıyoruz: en büyük değişiklik IPS panelinin 4K çözünürlükten 1080p’ye düşürülmüş. PS5 doğal olarak 1440p destekleyen bir cihaza ihtiyaç duyuyor ancak M3 modeli desteklemiyor. M3 de HDR destekli olsa da yerel karartma bulunurken M9 da bunu görmeniz olasılık dışı.

Sony INZONE M3 içerisinde bir DisplayPort kablosu ile geliyor. Anı zamanda görüntülemek istediğiniz içeriğin türüne bağlı olarak görüntü ayarlarını otomatik olarak sağlayan iki özelliğe sahip. Monitör oyun ve sinema gibi modlar arası herhangi bir giriş yapmadan geçiş yapabiliyor. Görüntü modları kısaca şu şekilde açıklanabilir :Standart, FPS oyun, Sinema, Oyun 1, Oyun 2. 

Kutu içerisinde bulunanlar ” AC Güç Adaptörü, AC Elektrik Kablosu, DP Kablosu, Kurulum Kılavuzu, Çalıştırma Talimatları, Renk Kalibrasyonu, Fabrika Raporu ,Garanti Kartı, INZONE Çıkartması ile birlikte geliyor.

“Stalker 2 Heart of Chornobyl ” hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu