Dijital Para Birimleri

TOGG NFT ile 100. Yıl Özel Araçlarını Satacak!

TOGG NFT fiyatları belli oldu.

TOGG NFT ile 100. Yıl Özel Araçlarını Satacak! TOGG 100. özel serisi için 2023 adetle sınırlandıracağı C-SUV modellerin NFT satışlarına 5 Şubat tarihinde başlayacağı açıklandı. İşte detaylar.

Yerli araç markası TOGG, 100. yıl özel serisi olarak C-SUV araçların 2023 adet ile sınırlı olarak satışa sunacağı modelin üzerine NFT satışlarının 5 Şubat’ta olacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta “Trumore” uygulamasının tanıtımını yapan TOGG, uygulama tanıtımı ardından ilk modelleri için sipariş yöntemlerini aktarmıştı. Bu yöntemlerin arasında 100. yıl özel serisi için NFT açık arttırması da bulunacak. Açık arttırmanın başlangıç fiyatları da duyuruldu.

TOGG
TOGG

TOGG NFT fiyatları belli oldu!

Araçları 1 numaradan 2023 numaraya kadar numaralandırdıkları özel seri modelleri için Trumore uygulaması üzerinden seçimler açılmış olarak görünmekte. Trumore üzerinden satın alınan NFT’ leri satın alan kişiler 100. yıl seri araçların ön sipariş katılımına hak kazanacaklar. Bu özel model araçların teslimleri ise NFT numarası ile gerçekleşecek.

Bahsedilen NFT rakamları aracın orta konsol, bagaj kapağı ve anahtarı üzerinde yer bulacak şekilde karar verilmiş. TOGG‘ un özel NFT fiyatları da belirlendi. NFT fiyatları Avalance‘ in coini olan Avax ile gerçekleşmesi sağlanacak. En düşük seviye olarak ise 10 Avax fiyat olarak belirlenmiş.

TOGG NFT fiyatları:

01-100 arası NFT en nadir olanlar için 30 Avax, 101-250 arası NFT çok nadir olanlar için 20 Avax, 250-999 NFT nadir olanlar için 15 Avax, 1000-2023 arası NFT normal olanlar için ise 10 Avax fiyat olarak belirlenmiş. Aşağıda ön siparişe nasıl katılacağınızın anlatımı bulunmakta.

 

Mastercard Web3 Programını Duyurdu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu