Dijital Para Birimleri

Ahbap Derneği Kripto Yardım Kampanyası Başlattı! 1 Hafta Sürecek!

Ahbap derneği Haluk Levent öncülüğünde kripto para yardım kampanyası başlatıldı. Detaylar haberimizde

Ahbap derneği, pazartesi gerçekleşen ve 10 ili etkisi altına alan deprem felaketi sonrası kurtarma ve acil ihtiyaçların karşılanması adına, kripto para ile yardım toplamaya başladı. Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Levent, geçtiğimiz gün 14.00 saatinde kampanyanın MASAK‘ tan izin alması sonrası başladığını duyurdu. Bu sayede Türkiye ve dünyanın her yerinden kişi ve kuruluşlar depremzedelere BNB Cüzdanı aracılığıyla yardım edebilecekler.

Ahbap Adına Kripto Yardım Kampanyası!

Cointurk, kripto para topluluklarının devlete ve diğer yardım kuruluşlarının kampanya yürütebilmesi adına gereken adreslerin açılması üzerine tavsiyede bulunmuştu. Bu tavsiyelerin benzerleri Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Levent’e iletildi ve sanatçı sosyal medyada bir anket başlattı. Bu fikrin hayata geçirilip geçirilmemesi hakkında takipçilerine danıştı.

Sonrasında takipçiler ve MASAK onay süreci ile bu hesap oluşturuldu ve yardım kampanyasının şeffaf bir biçimde yürütülmesi adına toplanan miktarı burada belirttiğimiz web sayfasından canlı biçimde gözlemleme imkanı sunuldu. Bu hesap bir hafta sonra kapanacak ve daha sonra işlem makbuzu da Haluk Levent tarafından kamu ile paylaşılacak.

250 bin dolar üzerinde şu ana kadar toplanan para bulunduğu, haber yayın sürecinde gözlemlenen miktarın bu  olduğunu belirtelim.

Ahbap Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Levent
Ahbap Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Levent

Başlatılan kampanyada bağış yaparken dikkat etmeniz gerekenler!

Eğer bağış yapmak istiyorsanız aşağıda belirteceğimiz noktalara dikkat etmeniz gerekmekte.

  • Bağış gönderilerinizi yalnızca BNB Chain üzerinden yapmalısınız.
  • Stablecoin göndermelisiniz. Fiyat volatilitesinden dolayı gönderdiğiniz tokenler değer kayıpları yaşayabilir.
  • Haluk Levent, BEP 20, ERC 20 ve Avalance Ağı için hesap bilgileri paylaştı.
  • Gönderim yaparken ağ ve cüzdan bilgilerinizi birkaç kez kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bazı kötü niyetli şahıslar sahte hesaplar oluşturarak kendi cüzdanlarına yatırım yapmanız için paylaşımlar yapmakta. Sadece Haluk Levent’in resmi hesabında belirttiği adreslere bağış yapmaya özen gösterin. Dolandırıcıların sahte cüzdanlarına lütfen dikkat ediniz.

AFAD Acil Çağrı Uygulaması Nedir?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu