İnternet

Trendyol, Hepsiburada ve n11′ den “Deprem Yardımlaşma Seferberliği”

Trendyol, Hepsiburada ve n11' den yardımlaşma adımı. Yardım sayfalarından verilen siparişler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağı açıklandı.

Trendyol, Amzaon, Hepsiburada ve n11′ den “Deprem Yardımlaşma Seferberliği”! Detaylar haberimizde.

Yaşanan deprem afeti sonrası ticaret bakanlığı çeşitli e-ticaret platformları ile anlaşma sağlayarak “Deprem Yardımlaşma Seferberliği ” başlatıldı. Deprem bölgelerinde öncelikli ihtiyaç olarak belirlenen ürünler listelenerek satışa sunuldu. Bu sayede depremzedelere yardımcı olmak isteyen vatandaşlar ürünleri satın olarak yardım edebilecekler. Satışı yapılan ürünler AFAD’ ın belirleyeceği merkezlere ulaştırılacak.

Tendyol, Hepsiburada, n11, Amazon
Hepsiburada, n11, Amazon

Trendyol, Hepsiburada ve N11 den “Deprem Yardımlaşma Seferberliği”

E-ticaret siteleri olarak günümüzde sıklıkla kullandığımız Hepsiburadan11 ve Amazon’da Seferberlik sayfaları kullanıma açıldı. Sayfalar üzerinden yapılan siparişler sonrası ürünlerde kaç adet ihtiyaç bulunduğunu takip edebileceğiniz bir sayaç bulunmakta. Sipariş verdikten sonra belirli AFAD noktalarına ürünlerin gönderimi sağlanacak.

Deprem Yardımlaşma Seferberliği bölümünde ısıtıcı, battaniye, yorgan, mont, bot, bebek bezi, konserve gıdalar, tuvalet kağıdı, powerbank, jeneratör gibi ürünler indirimli fiyatlardan listeleniyor. Platformlar gerçekleşen bu satışlardan herhangi bir komisyon almayacaklar. Satın alınan ürünler belirttiğimiz gibi doğrudan AFAD’a ulaştırılacak ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Siz de depremzede halkımıza yardım etmek istiyor ancak nasıl gerçekleştirebileceğinizi bilmiyorsanız, yukarıda bahsi geçen e-ticaret siteleri üzerinden siparişler gerçekleştirebilir ve deprem bölgelerinde olanlara yardımcı olabilirsiniz. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bu günlerde dualarımızı esirgemiyoruz. Unutmayın ki ufak tefek yardımlar bile bir araya geldiği zaman artık ufak tefek olmayacaktır.

Ahbap Derneği Kripto Yardım Kampanyası Başlattı! 1 Hafta Sürecek!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu